صنایع کوچک خوزستان و همچنان مشکل پرداخت نشدن مطالبات!

تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 شهریور 1402 | 11:38 ق.ظ
صنایع کوچک خوزستان و همچنان مشکل پرداخت نشدن مطالبات! مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ادامه فعالیت و بقای بسیاری از واحدهای تولیدی کوچک در استان وابسته به مطالباتی است که از شرکت‌های بزرگ دارند و انتظار داریم این مطالبات از سوی این شرکت‌ها پرداخت شود. علی مهدی پور، در خصوص مطالبات صنایع کوچک استان از شرکت‌های بزرگ به ویژه شرکت‌های نفتی و حفاری […]

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ادامه فعالیت و بقای بسیاری از واحدهای تولیدی کوچک در استان وابسته به مطالباتی است که از شرکت‌های بزرگ دارند و انتظار داریم این مطالبات از سوی این شرکت‌ها پرداخت شود.

علی مهدی پور، در خصوص مطالبات صنایع کوچک استان از شرکت‌های بزرگ به ویژه شرکت‌های نفتی و حفاری اظهار کرد: برای حل مساله مطالبات صنایع کوچک جلسات متعددی با صاحبان این شرکت‌های بزرگ برگزار و مسائل و مشکلات آن‌ها مطرح شده است.

وی افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی پیگیر پرداخت این مطالبات از شرکت‌های بزرگ است تا این شرکت‌ها با داشتن منابع مالی و نقدینگی بتوانند به تولید بپردازند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شرکت‌های بزرگ مسائل و مشکلاتی دارند اما وابستگی صنایع کوچک به صنایع بزرگ یکی از چالش‌هایی است که صنایع کوچک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و باید به نوعی از این وابستگی فاصله بگیرند.

مهدی پور با بیان اینکه بقای واحدهای کوچک وابسته به این مطالبات است، عنوان کرد: امیدوارم مطالبات واحدهای کوچک پرداخت شود زیرا ادامه فعالیت و بقای بسیاری از واحدهای تولیدی کوچک در استان به همین مطالباتی است که از شرکت‌های بزرگ دارند.

وی ادامه داد: یکی از اصلی ترین مشکلات واحدهای تعطیل شده و راکد، بحث تامین منابع مالی و بحث‌های مربوط به نقدینگی است و پرداخت مطالبات صنایع می‌تواند به حل این مشکل کمک زیادی کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی بسیاری از واحدهای صنعتی استان با کمتر از ظرفیت تولیدی خود در حال فعالیت هستند و اگر این واحدهای صنعتی با حداکثر ظرفیت خود کار کنند قطعاً شاهد ایجاد اشتغال بیشتری در این واحدها در استان خواهیم بود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار