تحول و توسعه شهر اهواز در گرو جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی

تاریخ انتشار: یکشنبه 26 شهریور 1402 | 08:26 ق.ظ
تحول و توسعه شهر اهواز در گرو جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی شهردار اهواز: هیچ راهی برای ایجاد تحول و توسعه در شهر جز جلب و حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی وجود ندارد.
رضا امینی با بیان اینکه ایجاد تحول و توسعه شهر‌ جز جلب و حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی میسر نمی‌شود، گفت: با حمایت و اراده شورای اسلامی شهر اهواز، امیدواریم که بستر لازم را برای مشارکت مردم در مدیریت شهری از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی آماده سازیم.
 
وی افزود: ارکان شهرداری باید زمینه‌های مهیا برای مشارکت بخش خصوصی را آماده، اعلام و معرفی کند تا شهروندان به طور شفاف و قانونمند بتوانند در مدیریت شهری سرمایه گذاری کنند.
 
امینی ادامه داد: با حمایت دولت سیزدهم و شورای شهر امکان سرمایه گذاری بخش خصوصی در مدیریت شهری بیش از هر زمان دیگر وجود دارد و با توجه به ظرفیت‌های شهر اهواز امیدواریم در این زمینه شاهد تحولات مثبتی باشیم.
 
پورموسوی، رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: شورای شهر با همه توان و ظرفیت وظیفه خود می‌داند از هرگونه سرمایه گذاری در شهر اهواز حمایت و تلاش دارد موانع موجود را برطرف کند.
 
وی افزود: از این فرصت استفاده می‌کنم و همه سرمایه گذاران علاقمند به توسعه شهر اهواز را برای استفاده از فرصت‌های سرمایه گذاری در اهواز دعوت می‌کنم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار