پیام مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به مناسبت هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۶ ق٫ظ
پیام مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به مناسبت هفته دفاع مقدس باسمه تعالی هفته دفاع مقدس یادآور رشادت دلاورمردانی است که تا آخرین قطره خون خود برای دفاع از آرمان‌های مقدس اسلام، آزادگی و کشور ایستادگی کردند و نام خود را برای تمام دوران تاریخ جاودانه ساختند. در دوران دفاع مقدس، کارکنان صنعت نفت جنوب با تمام توان، هم در خط مقدم جبهه و هم در […]

باسمه تعالی

هفته دفاع مقدس یادآور رشادت دلاورمردانی است که تا آخرین قطره خون خود برای دفاع از آرمان‌های مقدس اسلام، آزادگی و کشور ایستادگی کردند و نام خود را برای تمام دوران تاریخ جاودانه ساختند.

در دوران دفاع مقدس، کارکنان صنعت نفت جنوب با تمام توان، هم در خط مقدم جبهه و هم در خط مقدم تولید، حماسه آفریدند؛ به‌گونه‌ای که علی‌رغم ۲۵۰۰ بار بمباران تاسیسات و خطوط، تامین انرژی کشور و نفت صادراتی، برای لحظه‌ای توقف نیافت و کارکنان فداکار صنعت نفت هر آسیبی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بازسازی نمودند که این امر بی‌شک، از صفحات زرین ۸سال دفاع مقدس ملت ایران به شمار می‌آید.

اینجانب ضمن گرامیداشت تقارن هفته دفاع مقدس با اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، ایثار و مجاهدت‌های شهدا، رزمندگان و ایثارگران جنگ تحمیلی به‌ویژه در مناطق نفتخیز جنوب و شرکت‌های تابعه را ارج می‌نهم.

 

احمد محمدی

۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰


آخرين اخبار
پر بحث ترين
لوازم خانگی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار