امکان صدور کارت دیجیتال واکسن برای شهروندان اهوازی فراهم است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۷ ق٫ظ
امکان صدور کارت دیجیتال واکسن برای شهروندان اهوازی فراهم است امراله مردانی روز یکشنبه در یک برنامه تلویزیونی بیان کرد: شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir و ثبت کد ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن خود نسبت به صدور کارت دیجیتال واکسن اقدام کنند. وی افزود: در حال حاضر پس از تزریق واکسن به شهروندان کارت واکسیناسیون داده می شود ولی برای دریافت کارت […]

امراله مردانی روز یکشنبه در یک برنامه تلویزیونی بیان کرد: شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir و ثبت کد ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن خود نسبت به صدور کارت دیجیتال واکسن اقدام کنند.

وی افزود: در حال حاضر پس از تزریق واکسن به شهروندان کارت واکسیناسیون داده می شود ولی برای دریافت کارت دیجیتال واکسن باید از طریق سامانه وزارت بهداشت اقدام کرد.

دبیر شورای سلامت اهواز گفت: آن دسته از افرادی که اطلاعات آنها در سامانه ثبت نشده و یا ناقص است می توانند با مراجعه به نزدیکترین مرکز بهداشت محل سکونت خود مشکل را برطرف کرده و کارت خود را دریافت کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه روند نزولی بستری بیماران در استان خوزستان همچنان ادامه دارد افزود: از افراد واجد شرایط واکسیناسیون تقاضا می شود هر چه سریع تر و قبل از شروع پیک جدید بیماری نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

اکنون ۸۲۱ بیمار در بیمارستان های خوزستان بستری هستند که ۵۱۵ نفر در بخش های عادی و ۳۰۶ نفر در بخش های ویژه بسر می برند.

۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دز واکسن در خوزستان تزریق شده است که شامل تزریق دُز اول به بیش از یک میلیون و ۹۲۲ هزار نفر معادل ۵۴.۷ درصد و مابقی معادل ۲۹ درصد تزریق هر ۲ دز واکسن می باشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
لوازم خانگی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار