قرارداد آب در شبکه های آبیاری زهره و جراحی تمدید شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۱۱ ق٫ظ
قرارداد آب در شبکه های آبیاری زهره و جراحی تمدید شد مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی از تمدید مهلت عقد قرارداد آب بهای کشاورزی تا ۱۵ خرداد ماه خبر داد.

حمد دریس گفت: مهلت عقد قرارداد آب­بها به مدت ۱۵ روز و تا ۱۵ خرداد تمدید شد تا کشاورزانی که تاکنون موفق به عقد قرارداد نشده­اند با مراجعه به دفاتر شبکه های تحت پوشش قرارداد خود را ثبت کنند.

وی افزود: قراردادهای تامین آب در سال زراعی جاری به دلیل شرایط خشکسالی حاکم در کل استان و متعاقباً تاخیر در کشت، از ابتدای آذر ماه شروع و در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه به پایان می­رسید.

دریس در ادامه با بیان اینکه تامین آب مزارع تنها با عقد قرارداد صورت می­گیرد گفت: در قراردادهای منعقد شده میزان کشت، نوع کشت، مستاجر و یا مالک بودن کشاورز قید شده است.

مدیرعامل شرکت بهره­برداری از سد، نیروگاه و شبکه ­های آبیاری زهره و جراحی بیان کرد: هرساله کشاورزانی که در محدوده مهلت اعلام شده جهت عقد قرارداد مراجعه نکنند متحمل پرداخت اصل بدهی همراه جریمه خواهند شد و به همین دلیل برای پیشگیری از متضرر شدن کشاورزان، پس از کسب مجوزهای مورد نیاز اقدام به تمدید مهلت عقد قرارداد تا ۱۵ خردادماه نمودیم.

وی در پایان اعلام کرد: این زمان آخرین مهلت عقد قرارداد است و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار