سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز خبر داد

اسکان روزانه ۵۰۰ خانوار در کمپ‌های نوروزی شهر اهواز

تاریخ انتشار: یکشنبه 6 فروردین 1402 | 09:50 ق.ظ
اسکان روزانه ۵۰۰ خانوار در کمپ‌های نوروزی شهر اهواز  سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز از اسکان روزانه ۵۰۰ خانوار در کمپ‌های نوروزی این شهر خبر داد.

علی شمسی با اشاره به تمهیدات شهرداری برای اسکان مهمانان نوروزی اظهار کرد: ستاد اسکان شهرداری اهواز ۲۹ اسفندماه آغاز به کار کرد و امکانات مورد نیاز برای اسکان مهمانان نوروزی در پارک لاله و نمایشگاه بین المللی اهواز تامین شد.

وی افزود: از زمان آغاز سفرهای نوروزی تاکنون، روزانه حداقل ۵۰۰ خانوار در این مکان‌ها اسکان یافته‌اند و هر خانوار ۲۴ تا ۴۸ ساعت در این محل‌ها مستقر بوده‌اند. 

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: با توجه به مساعد بودن شرایط آب و هوایی خوزستان مسافران زیادی به این استان آمده‌اند به گونه‌ای که بیشتر مکان‌های اسکان اداره آموزش و پرورش نیز پر شده‌اند.

شمسی بیان کرد: به منظور ایجاد شور و نشاط بین مسافران، برگزاری جشنواره‌های فرهنگی در محل کمپ‌های نوروزی نیز در حال انجام است.

وی با اشاره به تامین امکانات مورد نیاز در محل اسکان مهمانان نوروزی، افزود: سرویس بهداشتی، حمام، پارکینگ و دیگر موارد مورد نیاز از جمله استقرار نیروهای اورژانس، هلال احمر و نیروی انتظامی در این مکان‌ها پیش‌بینی شده و امنیت خوبی تامین شده است. کمپ قایقرانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز نیز در پارک لاله مستقر شده تا ایمنی تفریح‌های آبی در رودخانه کارون را کنترل و تامین کند.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: پیش‌بینی می‌شود بعد از پایان بارندگی‌های پیش رو، پیک دوم سفرها آغاز شود و مسافران بیشتری در استان خوزستان حضور پیدا کنند که پیش‌بینی‌های لازم در این خصوص انجام شده است و خدمات تا ۱۳ فروردین‌ماه ارائه می‌شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار