پایان عملیات پایدارسازی برق مصرف داخلی بین نیروگاه اول و دوم سد شهید عباسپور

تاریخ انتشار: یکشنبه 24 اردیبهشت 1402 | 11:21 ق.ظ
پایان عملیات پایدارسازی برق مصرف داخلی بین نیروگاه اول و دوم سد شهید عباسپور معاون تعمیرات نیروگاهی در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از تامین برق پایدار مصرف داخلی نیروگاه اول و دوم سد شهید عباسپور خبر داد .

” امیر محمودی” در این خصوص اعلام کرد : به منظور پایداری برق مصرفی داخلی نیروگاه اول سد شهید عباسپور که فقط از ۲ واحد تامین می شود ، با مطالعات انجام شده توسط کارشناسان شرکت تعمیرات و شرکت تولید ، پروژه اتصال مصرف داخلی بین دو نیروگاه اول و دوم در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه نیروگاه دوم سد شهید عباسپور با داشتن قابلیت اتصال ۴ واحد به مصرف داخلی بعنوان یک منبع پشتیبان مصرف داخلی نیروگاه اول از طریق گالری های ارتباطی موجود یک اقدام در جهت پایدارسازی تولید در نیروگاه است ، افزود : با ساخت و نصب ساپورت و سینی کابل در مسیر صعب العبور گالری های عمودی و افقی ، ۳ رشته کابل ۲۰ کیلو ولت به طول ۳۶۰۰ متر در مسیر استقرار داده شد.

محمودی تصریح کرد : در این پروژه که با همکاری شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور به کارفرمایی سازمان آب وبرق خوزستان در دست انجام است ، که همزمان عملیات پاکسازی مسیر و تقویت سیستم ارتینگ و روشنایی گالری ها نیز انجام می گردد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار