قطع برق ۳۲۹ اداره پرمصرف خوزستان طی دو روز گذشته

تاریخ انتشار: دوشنبه 19 تیر 1402 | 11:22 ق.ظ
قطع برق ۳۲۹ اداره پرمصرف خوزستان طی دو روز گذشته مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از قطع برق ۳۲۹ اداره پرمصرف استان طی دو روز گذشته به دلیل عدم توجه به دستورالعمل‌های کاهش مصرف خبر داد. علی خدری با اشاره به مصوبه هیات وزیران در خصوص ضرورت کاهش مصرف برق و پایش مستمر مصرف دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: در این زمینه طی دو روز […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از قطع برق ۳۲۹ اداره پرمصرف استان طی دو روز گذشته به دلیل عدم توجه به دستورالعمل‌های کاهش مصرف خبر داد.

علی خدری با اشاره به مصوبه هیات وزیران در خصوص ضرورت کاهش مصرف برق و پایش مستمر مصرف دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: در این زمینه طی دو روز گذشته به دلیل عدم توجه به این دستورالعمل و تذکرات و هشدارهای این شرکت، برق ۳۲۹ اداره پر مصرف استان قطع شده است.

وی افزود: این ادارات دولتی و دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها و نهادها در شهرستان‌های ایذه، خرمشهر، امیدیه، رامهرمز، رامشیر، آبادان، هویزه، شوش، ماهشهر و خرمشهر فعالیت داشتند که به جای کاهش مصرف در مقایسه با سال گذشته افزایش مصرف داشتند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: پیش از این نیز در تاریخ ۱۰ تیرماه برق ۱۵ اداره پرمصرف استان به دلیل عدم توجه به تذکرات و دستورالعمل‌های کاهش مصرف قطع شده بود.

خدری عنوان کرد: برنامه‌هایی در راستای مدیریت مصرف از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر ابلاغ شده است تا دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی و غیر دولتی نسبت به مدیریت و کاهش مصرف برق اقدام کنند و بتوانیم از پیک بار تابستان امسال عبور کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برخی دستگاه‌های اجرایی و ادارات نسبت به مصوبه هیات وزیران در خصوص کاهش مصرف بی توجه هستند که در این زمینه به آن‌ها تذکراتی داده شده است و در صورت تکرار و عدم رعایت نسبت به قطع برق آن‌ها اقدام می‌شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار