افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۶ پروژه سرمایه‌گذاری در بنادر خوزستان با حضور بذرپاش

تاریخ انتشار: سه شنبه 7 شهریور 1402 | 11:17 ق.ظ
افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۶ پروژه سرمایه‌گذاری در بنادر خوزستان با حضور بذرپاش ۲۶ پروژه سرمایه‌گذاری بخش دولتی و خصوصی به ارزش ۵۹ هزار میلیارد ریال با حضور وزیر راه و شهرسازی در بنادر استان افتتاح و کلنگ‌زنی شد. مهرداد بذرپاش در سفر یک روزه خود به خوزستان با حضور در بندر امام خمینی ۲۶ پروژه سرمایه‌گذاری بخش دولتی و خصوصی بنادر استان به ارزش ۵۹ هزار میلیارد […]

۲۶ پروژه سرمایه‌گذاری بخش دولتی و خصوصی به ارزش ۵۹ هزار میلیارد ریال با حضور وزیر راه و شهرسازی در بنادر استان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

مهرداد بذرپاش در سفر یک روزه خود به خوزستان با حضور در بندر امام خمینی ۲۶ پروژه سرمایه‌گذاری بخش دولتی و خصوصی بنادر استان به ارزش ۵۹ هزار میلیارد ریال را افتتاح و کلنگ‌زنی کرد.

بخش مهمی از این پروژه‌ها در محدوده عملیاتی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) قرار دارد که برآورد سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده توسط بخش خصوصی در آن بیش از ۴۶ هزار میلیارد ریال است.

بهره‌برداری از فاز اول پروژه احداث پایانه مکانیزه غلات شماره چهار بندر امام خمینی (ره)، گازرسانی به مجتمع بندری امام خمینی (ره)، احداث مرکز تسهیلات دریافت زائدات کشتی‌ها، برق‌رسانی به مکنده‌های غلات و طراحی و ساخت ۱۲۰ فروند بویه پلی اتیلن اقیانوسی از مهمترین طرح‌هایی هستند که امروز با حضور بذرپاش افتتاح شدند.

تعداد قابل توجهی از این پروژه‌ها در حوزه زیرساختی با هدف تسهیل تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی و همچنین پشتیبانی از زنجیره محصولات صادراتی کشور احداث شده‌اند.

همچنین با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی احداث مخازن نگهداری فرآورده‌های نفتی، انبارهای نگهداری کالاهای صادراتی و دیوار پیرامونی بنادر امام خمینی (ره)، شادگان و سجافی آغاز شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار