فرماندار و رییس حوزه انتخابیه اهواز:

صلاحیت ۱۷ داوطلب انتخابات شورای شهر اهواز در هیات مرکزی نظارت تایید شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۶ ق٫ظ
صلاحیت ۱۷ داوطلب انتخابات شورای شهر اهواز در هیات مرکزی نظارت تایید شد فرماندار و رییس حوزه انتخابیه اهواز گفت: ۱۷ داوطلب عضویت در شورای شهر اهواز و الهایی در هیات مرکزی نظارت تایید صلاحیت شدند. جمال عالمی نیسی روز دوشنبه با اشاره به نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر در هیات مرکزی نظارت افزود: داوطلبانی که صلاحیت آنها رد شده بود و اعتراض خود […]

فرماندار و رییس حوزه انتخابیه اهواز گفت: ۱۷ داوطلب عضویت در شورای شهر اهواز و الهایی در هیات مرکزی نظارت تایید صلاحیت شدند.

جمال عالمی نیسی روز دوشنبه با اشاره به نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر در هیات مرکزی نظارت افزود: داوطلبانی که صلاحیت آنها رد شده بود و اعتراض خود را نسبت به رد صلاحیت به هیات مرکزی نظارت اعلام کردند، ۱۷ نفر تایید صلاحیت شدند.

وی ادامه داد: از تعداد ۱۷ داوطلب تایید صلاحیت شده در هیات مرکزی نظارت،۱۶ داوطلب مربوط به شهر اهواز و یک داوطلب مربوط به شهر الهایی است.

فرماندار اهواز در پایان گفت: هیات مرکزی نظارت صلاحیت ۲۰ داوطلب که قبلا صلاحیت آنها در هیات اجرایی شهرستان و هیات نظارت شهرستان و استان تایید شده بود را رد کرد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان ۲۸ خرداد در سراسر کشور برگزار می‌شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار