کمک فنی – اعتباری وزارت کار به طرح‌های توسعه‌ای خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۸ ق٫ظ
کمک فنی – اعتباری وزارت کار به طرح‌های توسعه‌ای خوزستان معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت کار در طرح‌های توسعه‌ای که به کمک فنی – اعتباری نیاز دارند به استان خوزستان کمک خواهد کرد. عیسی منصوری شب گذشته (۲۵ خردادماه) در دیدار هیات عالی وزارت کار با استاندار خوزستان در اهواز اظهار کرد: مشکلات کسب و کار برخی […]

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت کار در طرح‌های توسعه‌ای که به کمک فنی – اعتباری نیاز دارند به استان خوزستان کمک خواهد کرد.

عیسی منصوری شب گذشته (۲۵ خردادماه) در دیدار هیات عالی وزارت کار با استاندار خوزستان در اهواز اظهار کرد: مشکلات کسب و کار برخی شهرهای خوزستان، در مرحله‌ای قبل از دریافت وام است و وام دادن، مشکلات کسب و کار در این مناطق را حل نمی‌کند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: برای این مناطق باید برنامه‌ریزی داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم. در این مناطق یا می‌توان صنعتی ایجاد کرد که وابسته به جغرافیا و طبیعت نباشد یا اینکه تحولی در اقتصاد آن منطقه ایجاد شود.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: تا مسائل مربوط به آب در استان خوزستان حل نشود، برنامه خوزستان مشخص نخواهد شد زیرا آب در حوزه‌های بسیاری، مساله اصلی است.

منصوری عنوان کرد: برنامه‌ریزی و ارائه بسته‌های حمایتی، به معنای وام دادن نیست و می‌توان کارهای کلیدی‌تری برای حل مشکلات انجام داد. اینکه هر کسی از راه رسید به او وام بدهیم راه حل نیست. باید برخی مسائل را مدیریت کرد تا بتوانیم نتیجه بگیریم.

وی ادامه داد: اجرای طرح‌ها باید اثر بنیادین در اقتصاد منطقه داشته باشد و طرح‌ها به شکلی اجرایی شوند که نهادینه شوند. هر طرحی که مسئولان خوزستان روی میز قرار می‌دهند، باید مشخص شود که در ماه‌های آینده دولت چه میزان از آن اجرایی خواهد شد تا به یک هویت و شکل یافتگی برسد که پس از دولت نیز شاهد ادامه اجرای آن باشیم.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مسئولان باید طرح‌هایی برای ایجاد اشتغال ارائه دهند که در منطقه اثرگذار باشد و این طرح‌ها نباید از جنس وام باشند.

منصوری افزود: وزارت کار در طرح‌های توسعه‌ای که به کمک فنی – اعتباری نیاز دارند به استان خوزستان کمک خواهد کرد. در بخش‌هایی که به وام روستایی نیاز است نیز وزارت کار به استان خوزستان کمک خواهد کرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار