شمارش آرای ریاست جمهوری در اهواز رو به اتمام است

تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۵ ق٫ظ
شمارش آرای ریاست جمهوری در اهواز رو به اتمام است فرماندار اهواز با اشاره به مشارکت خوب مردم در انتخابات، از رو به اتمام بودن شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در اهواز خبر داد. جمال عالمی‌نیسی اظهار کرد: حضور شرافتمندانه، غیرتمندانه و جانانه مردم غیور اهواز را در این حماسه به همه مردم و مقام معظم رهبری تبریک می‌گویم. به وجود چنین مردمی و توفیق […]

فرماندار اهواز با اشاره به مشارکت خوب مردم در انتخابات، از رو به اتمام بودن شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در اهواز خبر داد.

جمال عالمی‌نیسی اظهار کرد: حضور شرافتمندانه، غیرتمندانه و جانانه مردم غیور اهواز را در این حماسه به همه مردم و مقام معظم رهبری تبریک می‌گویم. به وجود چنین مردمی و توفیق خدمت به این مردم، افتخار می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: مردم همیشه حامی این نظام بوده‌اند و این نظام متعلق به مردم است.

فرماندار اهواز گفت: در همه لحظات شاهد حضور و حماسه ‌آفرینی مردم بوده‌ایم. مردم با این حضور خود خستگی این چند ماهه را از تن ما خارج کردند.

عالمی‌نیسی با بیان اینکه میزان مشارکت مردم اهواز در انتخابات زیاد و از انتخابات مجلس شورای اسلامی بالاتر بوده است، تصریح کرد: شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در اهواز رو به اتمام است.

وی افزود: مقرر بود انتخابات شورای شهر اهواز کاملا الکترونیکی برگزار شود اما مشکلاتی در ارسال کارت‌های پیکربندی سیستم‌ها رخ داد و انتخابات به صورت دستی و الکترونیکی برگزار شد.

فرماندار اهواز که در یک گفت‌وگوی تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: شمارش آراء در شعب تمام الکترونیک پس از پایان انتخابات مشخص شده است اما با توجه به تعداد بالای کاندیداها، شمارش آرای دستی زمان‌بر است. شمارش آرای شورا در حال انجام است و به محض جمع‌بندی، اطلاع‌رسانی خواهد شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار