دستور رییس مرکز بهداشت خوزستان به تعطیلی اماکن ورزشی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۸ ق٫ظ
دستور رییس مرکز بهداشت خوزستان به تعطیلی اماکن ورزشی به گزارش کشاورزی پرس،محمد علوی در نامه ای خطاب به افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اعلام کرده است که این اداره کل باید اقدام به اعمال محدودیت های قاطع در شهرهای قرمز در خصوص استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی داشته باشد و فعالیت در این اماکن تعطیل شود. این دستور در حالی […]

به گزارش کشاورزی پرس،محمد علوی در نامه ای خطاب به افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اعلام کرده است که این اداره کل باید اقدام به اعمال محدودیت های قاطع در شهرهای قرمز در خصوص استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی داشته باشد و فعالیت در این اماکن تعطیل شود.

این دستور در حالی صادر شده است که علی رغم شرایط قرمز در بیشتر شهرهای خوزستان، همچنان باشگاه ها به فعالیت خود ادامه می دهند. شاید در این مقطع حساس نیاز به بازرسی و نظارت دقیق تری بر عملکرد باشگاه های بدنسازی است و البته به نظر می رسد خود مردم نیز باید با درک شرایط موجود، از مراجعه به باشگاه های ورزشی خودداری و به ورزش در خانه بسنده کنند. یقیتا قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا همت دست جمعی را می طلبد.

منبع خبرفوری


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار