وضعیت غیرقابل پیش‌بینی بیماری / لزوم کنترل مرزهای خوزستان در آستانه اربعین

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۷ ق٫ظ
وضعیت غیرقابل پیش‌بینی بیماری / لزوم کنترل مرزهای خوزستان در آستانه اربعین معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به وضعیت غیرقابل پیش‌بینی بیماری، بر لزوم کنترل مرزهای استان خوزستان در آستانه اربعین حسینی(ع) تاکید کرد. دکتر سیدمحمد علوی با تاکید بر لزوم کنترل دقیق مرزهای خوزستان با توجه به شرایط موج شیوع کرونا اظهار کرد: هر چند مرزهای زمینی استان خوزستان به شدت […]

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به وضعیت غیرقابل پیش‌بینی بیماری، بر لزوم کنترل مرزهای استان خوزستان در آستانه اربعین حسینی(ع) تاکید کرد.

دکتر سیدمحمد علوی با تاکید بر لزوم کنترل دقیق مرزهای خوزستان با توجه به شرایط موج شیوع کرونا اظهار کرد: هر چند مرزهای زمینی استان خوزستان به شدت در حال کنترل است اما وضعیت بیماری و اربعین حسینی(ع) غیرقابل پیش‌بینی است.

وی افزود: یکی دو روز پیش در یکی از مسیرهای خوزستان مشاهده کردیم که کاروان افرادی پیاده در جاده در حال رفتن به سمت مرزها هستند. این تجمعات در حالی است که هنوز وضعیت برگزاری پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) مشخص نیست.

رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: وضعیت فعلی شیوع بیماری بر اساس داده‌ها اعلام شده است اما اگر ناگهان اتفاقی غیرمعمولی رخ دهد، همه چیز تغییر می‌کند. اگر آن چیزی که گفته شده است در مرزها انجام شود و کنترل‌ها صورت بگیرد، نگرانی نداریم اما اگر گفته‌ها تنها روی کاغذ باشند و عملی نشوند، نگران هستیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار