آمادگی بیمارستان امام اهواز برای پذیرش بیماران تنفسی پاییزی

تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 مهر 1400 | 11:47 ق.ظ
آمادگی بیمارستان امام اهواز برای پذیرش بیماران تنفسی پاییزی رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز از آمادگی این بیمارستان برای ارائه خدمات به بیماران تنگی نفس ناشی از اولین بارش‌های پاییزی خبر داد. دکتر علیرضا قنبران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چندین سال است که با آغاز نخستین بارش‌های پاییزی، مردم خوزستان دچار حمله حاد تنفسی می‌شوند و بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز به […]

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز از آمادگی این بیمارستان برای ارائه خدمات به بیماران تنگی نفس ناشی از اولین بارش‌های پاییزی خبر داد.

دکتر علیرضا قنبران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چندین سال است که با آغاز نخستین بارش‌های پاییزی، مردم خوزستان دچار حمله حاد تنفسی می‌شوند و بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستان‌های منطقه جنوب غرب کشور، همواره پذیرای این بیماران بوده است.

وی ادامه داد: به همین منظور جلسات کمیته‌های لازم به منظور آمادگی بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز برای ارائه خدمات به بیماران تنگی نفس ناشی از اولین بارش‌های پاییزی از یک ماه گذشته در حال برگزاری است.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز گفت: فضای فیزیکی لازم، داروهای مورد نیاز، سیستم اکسیژن و سایر تجهیزات مورد نیاز برای رسیدگی به بحران احتمالی بررسی و آماده شده است.

وی افزود: همزمانی پیک کروناویروس و حمله‌های حاد تنفسی ناشی از بارش‌های پاییزی می‌تواند کار را برای ما بسیار سخت کند، پرسنل بیمارستان در ۲۰ ماه گذشته بسیار تحت فشار بوده‌اند و این موضوع می‌تواند در روند ارائه خدمات تاثیرگذار باشد.

قنبران گفت: از طرف دیگر ظرفیت تخت‌های خالی بیمارستان همچون سال‌های پیش از کرونا نیست و مقداری از تخت‌های بیمارستان به بیماران کرونایی اختصاص دارد.

وی بیان کرد: در این شرایط، از مردم به ویژه افرادی که بیماری‌های تنفسی دارند می‌خواهیم که داروهای خود را مصرف کنند و همچون سال‌های قبل در زمان بارش باران تا حد امکان از منزل خارج نشوند و درها و پنجره‌ها را ببندند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار