تعمیر و راه اندازی پکیج یونیت های سرمایشی و گرمایشی نیروگاه کارون۳ انجام شد

تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۹:۳۹ ب٫ظ
تعمیر و راه اندازی پکیج یونیت های سرمایشی و گرمایشی نیروگاه کارون۳ انجام شد تعمیرات اساسی هواسازهای سرمایشی و گرمایشی سیستم تهویه ساختمان های سرویس بی و اتاق کنترل نیروگاه کارون ۳، با همت پرسنل اداره تعمیرات مکانیک و هیدورمکانیک این شرکت با موفقیت انجام شد.

مدیر عامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه کارون ۳ ضمن اعلام این خبر گفت:تعمیرات اساسی دو دستگاه هواساز با ظرفیت های ۱۰ هزار فوت مکعب بر دقیقه و چهار هزار و ۵۶۰ فوت مکعب بر دقیقه شامل تعویض پیستون، شاتون، ترمیم و تراشکاری میلنگ و سیلندر، تعویض سایر قطعات درون موتوری این کمپرسور ،عملیات مونتاژ کمپرسورها  و نصب متعلقات، عملیات گازگیری، تعویض فیلترها و تعویض اکسپنشن ولو پکیج یونیت ها با تلاش پرسنل سد و نیروگاه کارون ۳ انجام شد.

رضا پورسعید معاونت فنی و مهندسی نیز در خصوص این عملیات گفت: درگذشته انجام اینگونه فعالیت ها بصورت کار برون سپاری انجام میشد، که با توجه به هزینه بالای تعمیرات این تجهیزات، مشکلات نقدینگی و زمانبر بودن فرایند عملیات تعمیر، این کار به همت نیروهای توانمند و مجرب داخلی به منظور کاهش هزینه ها وکاهش زمان تعمیرات صورت پذیرفته است.

پورسعید افزود: این عملیات علاوه بر افزایش بهره وری و عملکرد تجهیزات نیروگاه منجر به صرفه جویی اقتصادی قابل توجه به ارزش یک میلیارد و پانصد میلیون ریال نیز شده است.  

 
 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
لوازم خانگی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار