مدیرعامل و هیات همراه در تمرین امروز فولادمردان حضور یافتند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۶ ق٫ظ
مدیرعامل و هیات همراه در تمرین امروز فولادمردان حضور یافتند امین‌ ابراهیمی مدیرعامل، علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه و هیات همراه در تمرین امروز فولاد مردان حضور یافتند. حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان ضمن تشکر از حمایت مدیرعامل، هیات مدیره شرکت و هیات مدیره باشگاه، از همدلی و هم‌قسم شدن […]
امین‌ ابراهیمی مدیرعامل، علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه و هیات همراه در تمرین امروز فولاد مردان حضور یافتند.
حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان ضمن تشکر از حمایت مدیرعامل، هیات مدیره شرکت و هیات مدیره باشگاه، از همدلی و هم‌قسم شدن تمام اعضای تیم برای موفقیت و تلاش برای شادی مردم خوزستان و کارکنان تلاشگر شرکت فولاد خوزستان سخن گفت.
 
در ادامه امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان ضمن خوش‌آمدگویی به کادر فنی جدید و تشکر از کادر فنی سابق در جمع اعضای تیم فولاد گفت: مالک اصلی این باشگاه مردم خوزستان هستند، دلخوشی این مردم به باشگاه فولاد و ساق‌های شماست و انتظار داریم که با تمام توان برای مردم خوزستان بجنگید.
 
وی ادامه داد: امیدواریم برای آبرو و حیثیت باشگاه فولاد، تمامی اعضای مجموعه با غیرت همیشگی خود تلاش کنند و علاوه بر موفقیت بتوانند جام اخلاق را در میدان مسابقه کسب نمایند. مشارکت از دو بُعد همدلی و هم فکری تشکیل شده و قطعا با حضور آقای گرشاسبی مدیرعامل باتجربه و کاردان باشگاه و آقای نکونام به عنوان سرمربی، این مشارکت به طور کامل انجام خواهد شد و اتفاق‌های خوب و بزرگ را با کمک هم رقم بزنیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار