وزیر جهاد کشاورزی: افزایش بهره وری در تولید محصولات دام و طیور کشور ضروری است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۰ ق٫ظ
وزیر جهاد کشاورزی: افزایش بهره وری در تولید محصولات دام و طیور کشور ضروری است سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در نشست با معاونین بهبود تولیدات دامی سازمان های جهاد کشاورزی و مدیران پشتیبانی امور دام استان ها اظهار کرد: پایش روزانه و هوشمند تولید و بازار محصولات پروتئینی ضروری است. وی بر توسعه زنجیره های تولید محصولات دام و طیور در کشور تاکید کرد و افزود: به منظور […]

سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در نشست با معاونین بهبود تولیدات دامی سازمان های جهاد کشاورزی و مدیران پشتیبانی امور دام استان ها اظهار کرد: پایش روزانه و هوشمند تولید و بازار محصولات پروتئینی ضروری است.

وی بر توسعه زنجیره های تولید محصولات دام و طیور در کشور تاکید کرد و افزود: به منظور حمایت از دامداران روستایی و عشایری، لازم است صندوق حمایت از توسعه دامپروری و تولیدات دامی، صندوق حمایت از توسعه صنعت طیور کشور، صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی عشایری و… با ارائه تسهیلات به تامین سرمایه در گردش تولیدکنندگان کمک کنند.

وزیر جهاد کشاورزی، افزایش بهره وری در حوزه تولید محصولات دام و طیور کشور را ضروری عنوان کرد و گفت: برای حل چالش خوراک دام، کارخانجات استاندارد خوراک دام باید شناسنامه دار و کارخانجات غیرمجاز حذف شوند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
لوازم خانگی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار