بازدید مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان از روند پیشرفت پروژه‌های شرکت فولاد خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۳ ب٫ظ
بازدید مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان از روند پیشرفت پروژه‌های شرکت فولاد خوزستان بازدید از روند پیشرفت پروژه‌های شرکت فولاد خوزستان با حضور مدیرعامل و هیات همراه انجام شد.
این بازدید با حضور امین ابراهیمی مدیرعامل، محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل در امور بهره برداری و توسعه، میثم شهنیانی معاون برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌ها، محمد جامعی مدیر دفتر حوزه مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت هشتم فروردین ماه ۱۴۰۱ انجام شد.
 
بر پایه این گزارش، از روند پیشرفت اجرای پروژه‌های پست برق ۴۰۰ کیلو ولت، اکسیژن ۴، پارکینگ ماشین‌های سنگین، اصلاح مسیر ورودی شماره ۵ و کارخانه مگا مدول آهن اسفنجی (زمزم ۳) که از پروژه‌های‌ اصلی و حیاتی طرح پایداری تولید شرکت فولاد خوزستان هستند، بازدید بعمل آمد.
 
گفتنی است، در این بازدید نکات لازم برای حفظ روند و تکمیل پروژه ها از سوی مدیرعامل مورد تاکید قرار گرفت و در پایان بازدید نیز، میثم شهنیانی از حضور مدیرعامل و هیات همراه و همچنین از حمایت‌های هیات مدیره، همکاری های تنگاتنگ و مستمر مدیران و مجموعه واحدهای بهره برداری، تلاش های بی وقفه مدیران پروژه و تیم های اجرایی پروژه ها که در پیشبرد و اجرای طرح های توسعه فولاد خوزستان نقش موثری را داشته اند، تشکر و قدردانی نمود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار