تقدیر نماینده ولی فقیه استان از اقدامات شرکت توزیع نیروی برق خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۴۲ ق٫ظ
تقدیر نماینده ولی فقیه استان از اقدامات شرکت توزیع نیروی برق خوزستان نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه اهواز با اهدا لوح از عملکرد شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در تامین برق پایدار و خدمات رسانی به مناطق محروم، تقدیر؛ و از مردم خواست در صرفه جویی برق نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فر در دیدار با مدیرعامل این شرکت گفت: انجام خدمات برقرسانی به مناطق محروم، برقدار کردن روستاهای دور افتاده و فاقد برق، و به طور کلی عملکرد جهادی این شرکت در راستای خدمات رسانی پایدار و مطلوب برق به مشترکین، باعث رضایتمندی مردم شده است. همچنین برای تامین برق پایدار و جلوگیری از خاموشی ها نیز تلاش های فراوانی در این استان صورت گرفته که باید قدردان این تلاش ها و خدمات بود.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با تقدیر از اقدامات صورت گرفته، از مردم خواست در صرفه جویی برق، نهایت تلاش خود را به کار گیرند.
دکتر علی خدری، مدیر عامل این شرکت نیز با ارائه گزارشی مختصر در خصوص عملکرد شرکت، بر لزوم صرفه جویی برق در ایام گرم سال به ویژه ساعات اوج بار تاکید کرد و گفت: متاسفانه بالا رفتن دما، گرمای بسیار بالای استان خوزستان و رشد مصرف برق در ساعات اوج بار، ضرورت  صرفه جویی ورعایت الگوی مصرف را دوچندان می کند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار