همکاری مناطق نفتخیزجنوب در امدادرسانی و آواربرداری ساختمان متروپل آبادان

تاریخ انتشار: شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۴ ب٫ظ
همکاری مناطق نفتخیزجنوب در امدادرسانی و آواربرداری ساختمان متروپل آبادان مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با تشریح اقدامات این شرکت در امدادرسانی به حادثه متروپل آبادان گفت: نیروها و تجهیزات ایمنی‌ و آتش‌نشانی، عملیات ترابری و عملیات غیرصنعتی این شرکت برای امدادرسانی و آواربرداری در محل حادثه متروپل آبادان حضور دارند. مهندس علیرضا دانشی افزود: دو گروه ۵ نفره از واحدهای آتش‌نشانی شرکت‌های بهره‌برداری […]

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با تشریح اقدامات این شرکت در امدادرسانی به حادثه متروپل آبادان گفت: نیروها و تجهیزات ایمنی‌ و آتش‌نشانی، عملیات ترابری و عملیات غیرصنعتی این شرکت برای امدادرسانی و آواربرداری در محل حادثه متروپل آبادان حضور دارند.

مهندس علیرضا دانشی افزود: دو گروه ۵ نفره از واحدهای آتش‌نشانی شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و مارون به همراه دو مجموعه تجهیزات امداد و نجات از ابتدای حادثه تا کنون در حال همکاری در امدادرسانی و آواربرداری هستند.

وی ادامه داد: از زمان حادثه ریزش برج متروپل آبادان با درخواست استانداری خوزستان، این شرکت علاوه بر اعزام نیروهای امداد و نجات و تجهیزات ایمنی و آتش‌نشانی، تعدادی از کارکنان و ماشین‌آلات مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید و همچنین مدیریت عملیات غیرصنعتی را برای همکاری در امدادرسانی و آواربرداری به منطقه اعزام نموده است.

دانشی اضافه کرد: تا کنون یکدستگاه کرن ۵۰ تن، ۴ دستگاه ژنراتور و تعدادی از دستگاه‌های سبک و بیل مکانیکی به محل حادثه اعزام شده‌اند و  یکدستگاه کمرشکن نیز جهت انتقال تجهیزات به کار گرفته شده است و در صورت نیاز به تجهیزات بیشتر در اسرع وقت اقدام خواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق اعلام مسئولان مدیریت بحران، آواربرداری در بخش‌های حساس ساختمان متروپل شروع شده است گفت: همکاران اعزامی مناطق نفتخیز جنوب در جلسات مدیریت بحران حادثه متروپل حضور دارند و نقطه نظرات کارشناسی خود را ارائه می‌دهند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار