اختصاص ۵۵ دستگاه اتوبوس و ۱۶ دستگاه مینی بوس برای جابجایی زائرین اربعین حسینی

تاریخ انتشار: یکشنبه 20 شهریور 1401 | 10:11 ق.ظ
اختصاص ۵۵ دستگاه اتوبوس و ۱۶ دستگاه مینی بوس برای جابجایی زائرین اربعین حسینی مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید مناطق نفت خیز جنوب از اختصاص ۵۵ دستگاه اتوبوس و ۱۶ دستگاه مینی بوس برای جابجایی زائران اربعین از اهواز تا مرز چذابه و شلمچه و بالعکس خبر داد. مهندس امیر بصیری بیان داشت: با هماهنگی به عمل آمده با ستاد اربعین استانداری خوزستان، ۵۵ دستگاه اتوبوس و ۱۶ […]

مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید مناطق نفت خیز جنوب از اختصاص ۵۵ دستگاه اتوبوس و ۱۶ دستگاه مینی بوس برای جابجایی زائران اربعین از اهواز تا مرز چذابه و شلمچه و بالعکس خبر داد.

مهندس امیر بصیری بیان داشت: با هماهنگی به عمل آمده با ستاد اربعین استانداری خوزستان، ۵۵ دستگاه اتوبوس و ۱۶ دستگاه مینی بوس از سوی مناطق نفت خیز جنوب برای جابجایی رایگان زائران اربعین حسینی در  پایانه های مرزی چذابه و شلمچه و همچنین از پایانه های مرزی به سمت اهواز اختصاص یافت که هر دستگاه اتوبوس در هر شبانه روز در پایانه حدود ۱۰۰۰ نفر را جابجا می کند.

وی با اشاره به سایر خدمات این مدیریت در ایام مراسم اربعین خاطرنشان ساخت: این مدیریت همزمان در دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه جهت بهبود خدمت رسانی به زائران در مجموع ۲۰۴ دستگاه خودرو شامل کمپرسی، کشنده، تانکر آب، غلتک، گریدر، لودر، بلدوزر و دو کابین، اختصاص داده است.

وی افزود: این ماشین آلات به منظور خاکبرداری، خاکریزی، تسطیح و بهسازی پارکینگ‌ها و محوطه مواکب، حمل و جابجایی زائرین و خدمت رسانی به کاروان‌ها در پایانه‌های مرزی از ابتدای ماه محرم تا پایان مراسم عزاداری اربعین حسینی در حال خدمت رسانی هستند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار