رضایت مشترکین اولویت اصلی شرکت توزیع برق خوزستان است

تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 آبان 1401 | 10:21 ق.ظ
رضایت مشترکین اولویت اصلی شرکت توزیع برق خوزستان است مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: هدف اصلی این شرکت جلب رضایت حداکثری مشترکین برق است و به همین منظور طرح ها و پروژه های متعددیدر قالب برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت برای ارتقاء ضریب پایداری برق در حال اجراست. دکتر علی خدری در بازدید از تاسیسات و شبکه های برق در […]
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: هدف اصلی این شرکت جلب رضایت حداکثری مشترکین برق است و به همین منظور طرح ها و پروژه های متعددیدر قالب برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت برای ارتقاء ضریب پایداری برق در حال اجراست.

دکتر علی خدری در بازدید از تاسیسات و شبکه های برق در شهرستان هندیجان با اعلام این مطلب افزود: از جمله طرح هایی که برای اراتقاء سطح پایداری برق در هندیجان انجام شده است؛ می توان به توسعه و احداث شبکه فشار ضیعف و متوسط، و همچنین تعویض ۲ هزار مقره آسیب دیده اشاره کرد.

 
خدری اظهار کرد: دلیل موقعیت ویژه جغرافیایی شهرستان هندیجان که از یک سو با بیابان و تهدید ریزگردها و از سوی دیگر با دریا و احتمال بروز شرجی و رطوبت مواجه است؛ لازم است تا شبکه ها و تاسیسات برق به صورت مداوم شست و شو داده شود که این امر علاوه بر هزینه های سنگین نیاز به گروه های عملیاتی مجهز نیز دارد.
وی ادامه داد: به همین منظور با تامین تجهیزات مناسب و همچنین آب مقطر خالص ۱۰ گروه عملیاتی در شش نوبت؛ کار پاکسازی و شست و شوی شبکه و مقره های برق را از تمامی سطح هندیجان انجام داده است و این عملیات کماکان ادامه دارد.

رییس هیات مدیره شرکت توزیع نیروی برق خوزستان تاکید کرد: مجموع اقدامات پیشگیرانه این شرکت برای آماده نگه داشتن شبکه برق باعث شد تا علیرغم آلودگی هوا در روزهای دهم و یازدهم آبان که باعث نشست گرد و غبار شدید بر روی شبکه تجهیزات برق شده بود،  با توجه به حضور گروه های عملیاتی و اقدامات ضربتی صورت گرفته برای پاکسازی شبکه و تعویض مقره ها، بلافاصله وضعیت برق در هندیجان عادی شد. 

 
گفتنی است مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به همراه معاونین شرکت؛ و برخی از مسئولان شهری و محلی شهرستان هندیجان ضمن بازدید از شبکه و تاسیسات برق؛ آخرین برنامه ها و طرح های مورد نظر برای توسعه شبکه و پایداری برق را مورد بررسی قرار دادند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پردیس پاسارگاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار