بیش از ۶۰۰ شماره پرسنلی برای متقاضیان بند (د) ایثارگری اخذ گردید

تاریخ انتشار: دوشنبه 30 آبان 1401 | 08:52 ق.ظ
بیش از ۶۰۰ شماره پرسنلی برای متقاضیان بند (د) ایثارگری اخذ گردید مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از اخذ بیش از ۶۰۰ کد پرسنلی برای متقاضیان  استخدام بند (د) تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۴۰۰ خبر داد. دکتر منوچهر بارانی در این خصوص اظهار داشت: در  راستای اجرای فرایند استخدام متقاضیان بند (د)، برای بیش از ۶۰۰ نفر از متقاضیانی که گزینش آنها مورد […]

مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از اخذ بیش از ۶۰۰ کد پرسنلی برای متقاضیان  استخدام بند (د) تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۴۰۰ خبر داد.

دکتر منوچهر بارانی در این خصوص اظهار داشت: در  راستای اجرای فرایند استخدام متقاضیان بند (د)، برای بیش از ۶۰۰ نفر از متقاضیانی که گزینش آنها مورد تایید قرار گرفته، شماره پرسنلی اخذ  گردید.

وی با اشاره به تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مبنی بر تسریع روند فرایند استخدام این متقاضیان، افزود: تمامی فرایند استخدام مشمولین این طرح با تلاش و همت شبانهروزی کارشناسان مدیریت منابع انسانی و همکاری ادارات فناوری اطلاعات و ارتباطات، هسته گزینش، بهداشت و درمان صنعت نفت و همکاران اموراداری، از طریق سامانه HRM به صورت کاملا سیستماتیک و به سرعت درحال انجام است.

دکتر بارانی ادامه داد: بیش از ۴۱۰۰ نفر از متقاضیان این طرح در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب مشغول به فعالیت هستند که به صورت کاملا شفاف میتوانند تمامی مستندات، اطلاعات شخصی و سازمانی و فرایند استخدام خود را از طریق سامانه HRM رصد نمایند.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در پایان در خصوص زمان اخذ شماره پرسنلی برای سایر متقاضیان گفت: به محض تایید مرحله گزینش، نسبت به اخذ شماره پرسنلی متقاضیان اقدام میشود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پردیس پاسارگاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار