بیش از ۱۰۰ رسانه‌ سفر رئیس جمهور به خوزستان را پوشش خبری می‌دهند

تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 | 13:55 ب.ظ
بیش از ۱۰۰ رسانه‌ سفر رئیس جمهور به خوزستان را پوشش خبری می‌دهند مسئول بسیج استان خوزستان با اشاره به حضور رئیس جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت سیزدهم در استان، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده بیش از یکصد رسانه‌ استانی و محلی این سفر را پوشش خبری و تصویری می‌دهند. سجاد بهمئی امروز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد ؛ در راستای اطلاع […]

مسئول بسیج استان خوزستان با اشاره به حضور رئیس جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت سیزدهم در استان، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده بیش از یکصد رسانه‌ استانی و محلی این سفر را پوشش خبری و تصویری می‌دهند.

سجاد بهمئی امروز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد ؛ در راستای اطلاع رسانی دقیق و به تصویر کشیدن دستاورد های نظام و انقلاب و دولت انقلابی بیش از ۱۰۰ رسانه استانی و محلی اخبار سفر رئیس جمهور به استان خوزستان را پوشش می دهند و از تمام ظرفیت رسانه های مکتوب و برخط استان در جهت پوشش این سفر و جریان سازی رسانه ای استفاده خواهد شد.

مسئول بسیج استان خوزستان در ادامه از همکاران رسانه ای خواست برای اطلاع رسانی مناسب و بهره گیری بیشتر از این سفر ویژه و مهم برای توسعه و پیشرفت استان تلاش کنند.
وی اظهار کرد ؛ از ریاست جمهور و هیات دولت هم درخواست میکنیم که نسبت به مشکلات حوزه رسانه اهتمام ویژه ای داشته باشند تا این قشر زحمتکش بتوانند بدون دغدغه نسبت به آگاه سازی و اطلاع رسانی به افکار عمومی اقدام کنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار