مهار حریق در جاده اهواز – اندیمشک پس از ۱۱ ساعت

تاریخ انتشار: دوشنبه 25 اردیبهشت 1402 | 10:16 ق.ظ
مهار حریق در جاده اهواز – اندیمشک پس از ۱۱ ساعت رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش‌سوزی در زمین‌های کشاورزی و مسیر جاده اهواز – اندیمشک پس از ۱۱ ساعت تلاش خبر داد. ابراهیم قنبری، با اشاره به وقوع حریق عمدی در ۱۰ نقطه از زمین‌های کشاورزی در جاده اهواز – اندیمشک و سرایت آن به درختان و مسیر جاده در […]

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش‌سوزی در زمین‌های کشاورزی و مسیر جاده اهواز – اندیمشک پس از ۱۱ ساعت تلاش خبر داد.

ابراهیم قنبری، با اشاره به وقوع حریق عمدی در ۱۰ نقطه از زمین‌های کشاورزی در جاده اهواز – اندیمشک و سرایت آن به درختان و مسیر جاده در روز یکشنبه (۲۴ اردیبهشت‌ماه) اظهار کرد: پس از ۱۱ ساعت تلاش در نهایت حریق مهار شده و لکه‌گیری و روان‌سازی آب نیز انجام شده است.

وی افزود: این حریق در حدود ۱۵ کیلومتر به صورت تکه تکه از محدوده پلیس راه تا بامدژ ادامه داشته است.

قنبری با بیان اینکه این حریق در پی آتش زدن کاه و کلش توسط کشاورزان رخ داده است، گفت: خوشبختانه در پی این حادثه فردی آسیب ندیده اما این آتش‌سوزی منجر به آتش گرفتن یک خودروی حمل کاه شده و بار آن کامل سوخته است اما از سرایت حریق به ادامه خودرو جلوگیری شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: ۲۰ خودرو و ۴۰ نیروی آتش‌نشانی عملیات اطفای حریق را انجام داده‌اند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار