شرط دریافت وام پیاده‌روی اربعین توسط دانشجویان

تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تیر 1402 | 11:47 ق.ظ
شرط دریافت وام پیاده‌روی اربعین توسط دانشجویان دانشجویانی که به صورت گروهی به مراسم پیاده‌روی مراسم اربعین حسینی اعزام شوند، می‌توانند از وام پنج میلیون تومانی صندوق رفاه دانشجویان استفاده کنند. با توجه به نزدیک شدن به ورود به ماه محرم‌الحرام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تصمیم دارد به دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی وامی در قالب وام پیاده‌روی اربعین اختصاص […]

دانشجویانی که به صورت گروهی به مراسم پیاده‌روی مراسم اربعین حسینی اعزام شوند، می‌توانند از وام پنج میلیون تومانی صندوق رفاه دانشجویان استفاده کنند.

با توجه به نزدیک شدن به ورود به ماه محرم‌الحرام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تصمیم دارد به دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی وامی در قالب وام پیاده‌روی اربعین اختصاص دهد.

در این رابطه صندوق رفاه دانشجویان تاکید کرد؛ هرسال برای کسانی که قصد عزیمت به عتبات برای مراسم اربعین را دارند، تسهیلاتی در نظر گرفته می‌شود و به همین منظور برای بهره‌مندی دانشجویان از وام‌های دانشجویی پیاده‌روی اربعین با یکی از بانک‌ها هماهنگی لازم صورت گرفته است و دانشجویانی که به صورت گروهی علاقه‌مند به حضور در مراسم پیاده‌روی و زیارت حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) هستند، می‌توانند وام مسافرت عتبات عالیات دریافت کنند.

همچنین دانشجویانی که قصد دارند به صورت گروهی برای پیاده‌روی اربعین اقدام کنند، پس از تصویب برنامه در شورای فرهنگی دانشگاه‌ها می‌توانند برنامه‌ریزی کنند تا از طریق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به صورت دسته جمعی به صندوق رفاه دانشجویان معرفی شوند، صندوق نیز این دانشجویان را به طور دسته جمعی به بانک طرف تعهد صندوق معرفی می‌کند تا از این وام بهره‌مند شوند.

مبلغ وام پیاده‌روی اربعین حسینی برای دانشجویان متقاضی دانشگاه‌ها و دانشجویان پنج میلیون تومان عنوان شده است و دانشجویانی می‌توانند این وام را دریافت کنند که به صورت گروهی در مراسم پیاده‌روی اربعین شرکت کنند.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار