معاون آموزش و تعالی کسب و کارهای منطقه آزاد اروند:

۱۰۰ میلیارد تومان در گردشگری سلامت سرمایه گذاری شد

تاریخ انتشار: شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۲:۴۴ ق٫ظ
۱۰۰ میلیارد تومان در گردشگری سلامت سرمایه گذاری شد ۱۰۰ میلیارد تومان در گردشگری سلامت سرمایه گذاری شد معاون آموزش و تعالی کسب و کارهای منطقه آزاد اروند گفت: بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در گردشگری سرمایه گذاری کرده و کیفیت مطلوبی را در حوزه ارتقای حوزه سللامت داشتیم. به گزارش کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت، علی الیاسی شامگاه جمعه در نشست […]

۱۰۰ میلیارد تومان در گردشگری سلامت سرمایه گذاری شد
معاون آموزش و تعالی کسب و کارهای منطقه آزاد اروند گفت: بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در گردشگری سرمایه گذاری کرده و کیفیت مطلوبی را در حوزه ارتقای حوزه سللامت داشتیم.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت، علی الیاسی شامگاه جمعه در نشست خبری با اصحاب رسانه در نمایشگاه هفته دولت اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد یک سازمان تجاری ـ صنعتی و وظیفه اصلی آن ایجاد ارتباط و پل ارتباطی بین اقتصاد داخلی و جهانی است.
وی افزود: سازمان منطقه آزاد اروند علاوه بر این هدف، تکلیف ذاتی وظیفه بازسازی شهرستان های آبادان و خرمشهر را هم به عنوان یکی از اهداف خود دنبال می کند که صرفا کالبدی و زیرسازی نیست بلکه اجتماعی و زیرساختی است و از منابع انسانی شکل می گیرد چون توسعه را منابع انسانی توسعه یافته رقم می زند.
معاون آموزش و تعالی کسب و کارهای منطقه آزاد اروند گفت:حوزه معاونت گردشگری منطبق بر منابع انسانی است و به شکل تخصصی آموزش و پروش، سازمان فنی و حرفه ای، آموزش های شهروندی، دانشگاه ها و آموزش های صنعت، تجارت و خدمات را تحت پوشش می دهد و به طور کلی حوزه آموزشی، پژوهشی و مهارتی را تحت پوشش دارد.
الیاسی ادامه داد: ارتقای دانش شهروندی، مهارت نیروی انسانی و بازسازی اجتماعی در حوزه های مختلف آموزشی و عملکردی و بحث سلامت هم یکی از بخش های این معاونت است که در حوزه گردشگری سلامت و ارتقای کیفیت بیمارستان ها و سلامت جامعه در حوزه جسمی و روانی تفاهمنامه هایی با وزارت بهداشت و درمان منعقد شده است.
وی یادآور شد: بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در حوزه سرمایه گذاری کرده و کیفیت مطلوبی را در حوزه ارتقای حوزه سلامت داشتیم.
معاون آموزش و تعالی کسب و کارهای منطقه آزاد اروند بیان کرد: در شرایط فعلی پذیرش بیش از ۲۰ درصد بیماران عراقی هستند که بخش مهمی از گردشگری سلامت را پوشش می دهند.
الیاسی اضافه کرد: در حوزه فرهنگی و هنری نیز کارهای خوبی انجام شده و بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان در حوزه فرهنگی، هنری، سینماها و مکان های مذهبی مثل مساجد کار کردیم.
وی گفت: برگزاری جشنواره های داخلی، استانی و بین المللی داشتیم که کمک زیادی به ارتقای زندگی شهروندان داشته است.
معاون آموزش و تعالی کسب و کارهای منطقه آزاد اروند ادامه داد: میراث فرهنگی و گردشگری نیز از دیگر حوزه های کاری است و بهبود زیرساخت های این حوزه را با سرمایه گذاری خوب منطقه آزاد شاهد تغییرات و پیشرفت های خوبی هستیم.
الیاسی بیان کرد: سال ۹۲ که با مستقل کردن حوزه ورزشی بالغ بر ۴۰ هیئت فدراسیونی ورزشی را تحت پوشش قرار دادیم که امسال به ۷۵ مورد رسیده است.
وی افزود: میزان پوشش باشگاه ها در سال ۹۲ نیز صفر بوده که تاکنون به ۱۳۵ مورد، اعزام تیم های ورزشی از هشت مورد به ۷۹ مورد و میزبانی مسابقات هم از صفر مورد به بیش از ۳۰ مورد میزبانی افزایش داشته است.
معاون آموزش و تعالی کسب و کارهای منطقه آزاد اروند بیان کرد: به واسطه راهبردهای هشت گانه و سیاست های منطقه آزاد توجه به آموزش را مدنظر داریم و با محوریت قرار دادن آموزش و پرورش، ساختار سازمانی، دانش آموز و خانواده فعالیت های مختلفی را برنامه ریزی کردیم.
الیاسی ادامه داد: بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در حوزه های جاری و عمرانی هزینه کرده و در بحث زیرساخت های فنی و حرفه ای ۳.۵ میلیارد تومان تفاهمنامه در جریان داریم.
وی یادآور شد: تفاهمنامه های مختلفی در حوزه صنعت، تجارت و خدمات داریم که شاهد بازسازی اجتماعی جامعه اروند باشیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار