آرامستان های سراسر خوزستان مسدود خواهندشد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۶ ب٫ظ
آرامستان های سراسر خوزستان مسدود خواهندشد   به گزارش کشاورزی پرس به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، ولی الله حیاتی فرمانده قرارگاهنظارتی و عملیاتی ستاد استانی مقابله با کرونا استان خوزستاندر جمع خبرنگاران اظهار کرد: علاوه بر ورودی‌ها و خروجی‌های استان، در ۱۵ شهر محدودیت تردد اعمال و از ورود خودروهای با پلاک غیر بومی و خروج خودروهای با پلاک بومی جلوگیری می‌شود. وی […]

 

به گزارش کشاورزی پرس به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، ولی الله حیاتی فرمانده قرارگاهنظارتی و عملیاتی ستاد استانی مقابله با کرونا استان خوزستاندر جمع خبرنگاران اظهار کرد: علاوه بر ورودی‌ها و خروجی‌های استان، در ۱۵ شهر محدودیت تردد اعمال و از ورود خودروهای با پلاک غیر بومی و خروج خودروهای با پلاک بومی جلوگیری می‌شود.

وی افزود: در ایام عید فطر آرامستان‌های سراسر استان مسدود خواهند شد.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مقابله با کرونا خوزستان گفت: محدودیت‌های تردد شبانه نیز به قوت خود باقی است. همچنین تیم‌های نظارتی این قرارگاه رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به جد دنبال می‌کنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه یک عزم جدی در میان فرهیختگان، نخبگان و علما ایجاد شده که با صدور بیانیه‌هایی خطاب به مردم، تقاضای عدم شرکت در مراسمات دید و بازدید و مجالس را دارند.

ولی الله حیاتی تصریح کرد: خرید و دید و بازدیدهای عید فطر ممنوع است. با توجه به شرایط شیوع کرونا در خوزستان، از مردم تقاضا می‌کنیم امسال عید فطر را متفاوت برگزار کنند و این امور را به زمان دیگر و پس از گذشتن از شرایط کرونا موکول شود. 

وی درخصوص نماز عید فطر اذعان کرد: نماز عید فطر در استان خوزستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز مساجد اقامه خواهد شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار