حمل بیش از ۲ میلیون تن محصول کشاورزی از خوزستان به سراسر کشور

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۹ ق٫ظ
حمل بیش از ۲ میلیون تن محصول کشاورزی از خوزستان به سراسر کشور معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از جابه‌ جایی بیش از ۲ میلیون تن محصولات کشاورزی از استان به سراسر کشور از ابتدای سال تاکنون خبر داد. فواد غزی‌علی اظهار کرد: از ۲۱ فروردین‌ماه تاکنون ۲ میلیون و ۱۶ هزار و ۲۷۹ تن محصولات کشاورزی توسط ۹۴ هزار و […]
معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از جابه‌ جایی بیش از ۲ میلیون تن محصولات کشاورزی از استان به سراسر کشور از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

فواد غزی‌علی اظهار کرد: از ۲۱ فروردین‌ماه تاکنون ۲ میلیون و ۱۶ هزار و ۲۷۹ تن محصولات کشاورزی توسط ۹۴ هزار و ۲۲۱ کامیون از استان خوزستان به سراسر کشور حمل شده است.

وی افزود: از این میزان، بیش از یک میلیون و ۶۸۸ هزار تن گندم، ذرت، کنجاله، شکر، تره بار و سبزی توسط ۷۸ هزار و ۵۶۴ کامیون جابه‌جا شده است.

 معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به اهمیت حمل محصول چغندرقند استان، تصریح کرد: با توجه به اینکه در فصل برداشت چغندرقند قرار داریم، تاکنون ۳۲۷ هزار و ۷۶۴ تن چغندرقند توسط ۱۵ هزار و ۶۵۷ کامیون جابه‌جا شده است و روند بارگیری این محصول فسادپذیر همچنان ادامه دارد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار