محموله قاچاق ماده اولیه تولید لاستیک خودرو در بندر ماهشهر توقیف شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۳ ق٫ظ
محموله قاچاق ماده اولیه تولید لاستیک خودرو در بندر ماهشهر توقیف شد سرهنگ اکبر راشدنیا شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: روز گذشته ماموران پایگاه دریابانی بندر ماهشهر درراستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیونت باری در محور بندر ماهشهر- هندیجان مظنون شده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.  وی ادامه داد: […]

سرهنگ اکبر راشدنیا شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: روز گذشته ماموران پایگاه دریابانی بندر ماهشهر درراستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیونت باری در محور بندر ماهشهر- هندیجان مظنون شده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

 وی ادامه داد: در بازرسی از کامیونت توقیف شده، پنج تن پودر لاستیک که ماده اولیه تولید لاستیک خودرو است کشف و ضبط شد.

فرمانده پایگاه دریابانی بندر ماهشهر با اشاره به دستگیری یک متهم در این رابطه گفت: محموله کشف‌ شده پس از تکمیل پرونده اولیه به همراه متهم به مراجع قضایی تحویل داده شد.

راشدنیا در پایان خاطرنشان کرد: چتر اطلاعاتی مرزبانان خوزستان در سراسر مرزهای آبی و خاکی استان گسترده است و کوچکترین تحرکات و اعمال سودجویانه رصد می شود؛ از همین رو با سودجویان و مخلان اقتصاد کشور قاطعانه برخورد خواهد شد.

شهرستان ماهشهر در جنوب خوزستان و در ساحل نیلگون خلیج فارس واقع است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار