تهیه و تحویل ۴۰۰ بسته معیشتی توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون

تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 شهریور 1400 | 11:16 ق.ظ
تهیه و تحویل ۴۰۰  بسته معیشتی توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از تهیه و تحویل ۴۰۰  بسته معیشتی ارزاق توسط این شرکت در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خبر داد.  غلامرضا مفیدی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: این اقدام در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و مشارکت در کمک به معیشت اقشار آسیب پذیر، همزمان با اربعین حسینی […]

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از تهیه و تحویل ۴۰۰  بسته معیشتی ارزاق توسط این شرکت در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خبر داد.

 غلامرضا مفیدی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: این اقدام در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و مشارکت در کمک به معیشت اقشار آسیب پذیر، همزمان با اربعین حسینی وآغاز هفته دفاع مقدس صورت پذیرفت..

وی افزود: بسته های کمک مومنانه معیشتی که شامل اقلام ضروری می باشد جهت توزیع متمرکز بین خانواده های کم بضاعت، از طریق حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان به کمیته پشتیبانی قرارگاه حضرت امیرالمومنین(ع) حسب تکلیف استانداری خوزستان تحویل گردید. 

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون همچنین اظهار داشت: طی ماه گذشته نیز ۲۰۰ بسته معیشتی ارزاق تهیه و توسط پایگاه مقاومت بسیج این شرکت در مناطق کم برخوردار مجاور تاسیسات توزیع شد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون در کنار رسالت خطیر تولید نفت و گاز، نسبت به انجام مسئولیت های اجتماعی خود در قبال جامعه شهری و روستایی حوزه فعالیت همواره اهتمام داشته که کمک به توسعه فضاهای آموزشی و مذهبی، توسعه فضای سبز، توزیع بسته های فرهنگی و نوشت افزار، همکاری در ضدعفونی اماکن شهری وروستائی، توزیع اقلام بهداشتی و آبرسانی به روستاهای همجوار تاسیسات بخشی از فعالیت های این شرکت در سالیان اخیر می باشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار