مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خبر داد: اولین اولویت، پرداخت حقوق معوقه کارکنان شرکت نیشکر هفت تپه است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۱ ب٫ظ
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خبر داد: اولین اولویت، پرداخت حقوق معوقه کارکنان شرکت نیشکر هفت تپه است دکتر عبدعلی ناصری، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اظهار داشت: اولین اقدام برای بهبود شرایط شرکت هفت‌تپه پرداخت حقوق معوقه کارگران است؛ بانک ملی و صادرات همکاری‌های لازم را خواهند داشت. ناصری افزود: در رابطه با بحث بازسازی، در تلاشیم تا مزارع را زیر کشت برده و کارخانه را با اورهال به چرخه […]

دکتر عبدعلی ناصری، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اظهار داشت: اولین اقدام برای بهبود شرایط شرکت هفت‌تپه پرداخت حقوق معوقه کارگران است؛ بانک ملی و صادرات همکاری‌های لازم را خواهند داشت.

ناصری افزود: در رابطه با بحث بازسازی، در تلاشیم تا مزارع را زیر کشت برده و کارخانه را با اورهال به چرخه تولید ببریم که این موضوع دو ماه زمان‌بر است.

وی ادامه داد: برداشت را از ابتدای آبان آغاز خواهیم کرد اگر شرکت آماده نشد می‌توانیم محصول را به سایر کارخانجات کشت‌وصنعت منتقل کنیم.

گفتنی است، در جلسه‎ای روز گذشته یکشنبه که به ریاست معاون اول رئیس‎جمهور برگزار شد، مدیریت کشت‎وصنعت هفت‎تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد.

لازم به ذکر است، پرداخت تسهیلات جدید از سوی بانک‎های ملی و صادرات برای تسهیل امور شرکت هفت‎تپه و پرداخت معوقات به‎ویژه پرداخت حقوق پرسنل، دستمزد کارگران و تامین هزینه‎های جاری آن و همچنین امهال بدهی‎های این شرکت از دیگر مصوبات مهم این جلسه بود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
مبلمان
جشنواره
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار