اجرای موفق ۱۵۰۰ عملیات سرچاهی و درون‌چاهی در مناطق نفتخیز جنوب

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۴ ق٫ظ
اجرای موفق ۱۵۰۰ عملیات سرچاهی و درون‌چاهی در مناطق نفتخیز جنوب مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از انجام و ارائه خدمات فنی۱۴۹۷ عملیات سرچاهی و درون‌چاهی و ۱۹۹۰ عملیات تعمیراتی در ۷ ماهه اول امسال خبر داد. مهندس یونس عباسی‌لرکی گفت: در ۷ ماهه اول سال جاری ۱۰۰۸ مورد خدمات سرچاهی و ۴۸۹ عملیات درون‌چاهی بنا به درخواست شرکت‌های […]

مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از انجام و ارائه خدمات فنی۱۴۹۷ عملیات سرچاهی و درون‌چاهی و ۱۹۹۰ عملیات تعمیراتی در ۷ ماهه اول امسال خبر داد.

مهندس یونس عباسی‌لرکی گفت: در ۷ ماهه اول سال جاری ۱۰۰۸ مورد خدمات سرچاهی و ۴۸۹ عملیات درون‌چاهی بنا به درخواست شرکتهای بهرهبرداری کارون، مارون، آغاجاری، گچساران و مسجدسلیمان و دکلهای حفاری/تعمیراتی و همچنین شرکت نفت و گاز اروندان طبق موافقت‌نامه با مناطق نفتخیز جنوب با موفقیت به انجام رسیده است.

وی افزود: از این تعداد ۱۴ عملیات در زمره سرویس ویژه و عملیات ترمیمی بدون نیاز به حضور دکل (Rigless) قرار داشته که ضمن نگهداشت و استمرار تولید پایدار عملاً سبب جلوگیری از تعمیر چاه بوسیله دکل شده و صرفه‌جویی قابل توجهی را به دنبال داشته است.

مهندس عباسی‌لرکی ادامه داد: در همین دوره زمانی ۱۵۲۴ مورد عملیات تعمیراتی بر روی تجهیزات سرچاهی و ۴۶۶ مورد عملیات تعمیراتی درون‌چاهی با رعایت کلیه دستورالعمل‌های HSE و به روش ایمن و بدون حادثه در شرایط خاص همه‌گیری بیماری کرونا انجام شد.

 وی ادامه داد: علاوه بر انجام وظایف محوله سازمانی در گستره‌ای افزون بر ۷۰ هزار کیلومتر مربع در جغرافیای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ارائه خدمات مورد تقاضا به شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، تعویض و تکمیل تاج چاه شماره ۳ تنگ بیجار و جلوگیری از افت روزانه بیش از یک میلیون متر مکعب گاز و در طرح ۲۸ مخزن چاه‌های مارون ۱۹۸ و مارون ۲۰۲ نیز از فعالیت‌های خدمات فنی این مدیریت بوده است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار