حفر ۶۲ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور

تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۸ ق٫ظ
حفر ۶۲ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور معاون شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۶۲ حلقه چاه‌های نفت و گاز در ۱۰ ماه سال جاری در مناطق خشکی و دریایی کشور خبرداد. مسعود افشار اظهار کرد: در ۱۰ ماهه سال جاری ۶۲ حلقه چاه‌های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور توسط کارکنان این شرکت […]

معاون شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۶۲ حلقه چاه‌های نفت و گاز در ۱۰ ماه سال جاری در مناطق خشکی و دریایی کشور خبرداد.

مسعود افشار اظهار کرد: در ۱۰ ماهه سال جاری ۶۲ حلقه چاه‌های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور توسط کارکنان این شرکت حفر و تکمیل شده است؛ از این تعداد چاه چهار حلقه اکتشافی، چهار حلقه توسعه‌ای و ۵۴ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.

وی با اشاره به گستردگی وسعت عملیاتی این شرکت در ۹ استان شامل خوزستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، هرمزگان، ایلام، گلستان، اردبیل و سیستان و بلوچستان (چاه‌های عمیق آب) افزود: از چاه‌های حفر شده ۴۶ حلقه در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ۹ حلقه در شرکت نفت فلات قاره، سه حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، یک حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی، دو حلقه در قالب طرح‌های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و یک حلقه چاه عمیق آب در اجرای طرح‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حفر شد.

 بنابراعلام شرکت ملی حفاری ایران، افشار با بیان اینکه از ۷۳ دستگاه حفاری خشکی و دریایی ناوگان شرکت در مدت مذکور ۶۰ دکل در موقعیت‌های عملیاتی مستقر و ۱۳ دستگاه در مراحل کاریابی و تعمیرات دوره‌ای بوده است، اظهار کرد: از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه متراژ حفاری چاه‌ها در مجموع ۶۵ هزار و ۴۹۳ متر به ثبت رسید و در همین حال هم اینک ۱۴ دستگاه در حال جابه‌جایی در مناطق عملیاتی قرار دارد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار