ماجرای راهزنی از اتوبوس جاده اهواز _مسجد سلیمان

تاریخ انتشار: شنبه 25 تیر 1401 | 14:21 ب.ظ
ماجرای راهزنی از اتوبوس جاده اهواز _مسجد سلیمان رییس اداره آگاهی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: با اقدامات فنی پلیسی اعضای سه نفره یک باند سارق مسلح که اواخر خرداد ماه اقدام به سرقت وسایل مسافران یکدستگاه اتوبوس در محور اهواز – مسجد سلیمان کرده بودند دستگیر شدند. 🔸سرهنگ سهراب حسین نژاد، افزود: اواخر خردادماه امسال یکدستگاه اتوبوس مسافربری در محور مسجد سلیمان به […]

رییس اداره آگاهی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: با اقدامات فنی پلیسی اعضای سه نفره یک باند سارق مسلح که اواخر خرداد ماه اقدام به سرقت وسایل مسافران یکدستگاه اتوبوس در محور اهواز – مسجد سلیمان کرده بودند دستگیر شدند.

🔸سرهنگ سهراب حسین نژاد، افزود: اواخر خردادماه امسال یکدستگاه اتوبوس مسافربری در محور مسجد سلیمان به اهواز توسط خودرویی که مجهز به تجهیزات پلیسی بوده متوقف شد. وی ادامه داد: سارقان مسلح با پوشش پلیس وارد اتوبوس شده و با ایجاد ارعاب اقدام به سرقت اموال مسافران نمودند که به دلیل حساسیت موضوع، پیگیری شناسایی و دستگیری این سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
بازار

🔸رییس اداره آگاهی فرماندهی انتظامی خوزستان اظهار داشت: با اقدامات تخصصی پلیسی در مرحله اول مخفیگاه ۲ تن از عوامل اصلی این سرقت شناسایی و دستگیر شدند که از محل اختفای این افراد یک عدد بیسیم، یک قبضه اسلحه کلانشینکف، فلاشر پلیسی، جلیقه ضد گلوله و یک پلاک انتظامی جعلی کشف شد.

🔸حسین نژاد ادامه داد: خودروی پژویی که سارقان به وسیله آن اقدام به سرقت کرده بودند نیز از مخفیگاه این سارقان کشف و توقیف شد.

🔸وی اظهار داشت : در مرحله دوم نیز به تلاش ماموران انتظامی استان یکی دیگر از اعضای این باند در یک درگیری مسلح پس از مجروح شدن دستگیر شد.

🔸وی گفت: سارقان دستگیر شده سابقه دار بوده و تا کنون به چهار فقره سرقت مسلحانه و ۱۰ فقره سرقت به عنف اعتراف کرده اند ضمن اینکه این سارقان، سرقت از مسافران اتوبوس را در زمانی اجرا کرده اند که با قید وثیقه از زندان آزاد شده بودند.

🔸وی با اشاره به انتشار ویدیویی جدید در شبکه های اجتماعی پیرامون راهزنی یک دستگاه اتوبوس توسط سارقان مسلح در مسیر مسجد سلیمان به اهواز در جمعه شب گذشته گفت: این تصاویر متعلق به همان سرقت یک ماه پیش است و جدید نیست.

🔸 ۲۳ خردادماه امسال فیلمی در فضای مجازی در رابطه با سرقت وسایل مسافران یک دستگاه اتوبوس منتشر شد که در اولین واکنش سرهنگ کیومرث کشوری سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز ۲۴ خرداد ماه از به دست آمدن سر نخ‌هایی از سارقان خبر داده و اعلام کرده بود که نتیجه اقدامات پلیس به شهروندان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

🔸تصاویری از این سرقت مسلحانه که یک ماه پیش انجام شده،از روز جمعه گذشته(۲۴ تیرماه) بار دیگر در فضای مجازی استان به صورت گسترده منتشر و ادعا شده بود که این سرقت در ساعت های گذشته به وقوع پیوسته است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار