کشف محموله ۲۲ میلیارد ریالی قاچاق در آبراه اروند

تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 مهر 1401 | 09:25 ق.ظ
کشف محموله ۲۲ میلیارد ریالی قاچاق در آبراه اروند جانشین فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف یک شناور باری و کشف محموله قاچاق به ارزش ۲۲ میلیارد ریال در آبراه اروند در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

سرهنگ منصور رضا عزیزی بیان کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پایگاه دریابانی آبادان، روز گذشته هنگام کنترل شناورهای عبوری در دهانه بهمنشیر یک شناور باری حامل کالای قاچاق را که به سمت بندر چوئبده آبادان در حرکت بود شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این شناور، ۲۵ هزار و ۲۰۰ قوطی کنسرو آناناس، ۲۶ هزار و ۴۰۰ قوطی نوشیدنی انرژی زا و ۲۰ هزار و ۴۰۰ قوطی سس فلفل بدون مجوز را کشف کردند.

سرهنگ عزیزی با اشاره به دستگیری چهار متهم در این رابطه گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۲۲ میلیارد ریال برآورد کردند که پس از تشکیل پرونده اولیه به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند مرزبانان خوزستان با اشراف اطلاعاتی کوچکترین تحرکات را در نوار مرزی زیر نظرگرفته و با هرگونه اقدام سودجویانه قاطعانه برخورد خواهند کرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پردیس پاسارگاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار