جاده ساحل غربی اهواز دوشنبه یک طرفه می‌شود

تاریخ انتشار: یکشنبه 4 دی 1401 | 12:04 ب.ظ
جاده ساحل غربی اهواز دوشنبه یک طرفه می‌شود روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان با صدور اطلاعیه ای از یک طرفه شدن جاده ساحل غربی اهواز از ظهر دوشنبه پنجم دی ماه به دلیل توسعه شبکه فاضلاب در محدوده کیانپارس خبر داد.

در این اطلاعیه که نسخه ای از آن روز یکشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: به منظور آغاز عملیات اجرایی اتصال فاضلاب خیابان ۵ و ۱۳ کیانپارس به خط اصلی و کلکتور جمع کننده فاضلاب غرب ساحلی محدودیت هایی در تردد وسایل نقلیه اعمال می شود.

این اطلاعیه افزوده است: تقاطع عرضی ساحلی غربی خیابان ۵ و ۱۳ از ظهر روز دوشنبه پنجم تا غروب روز چهارشنبه هفتم دی ماه مسدود می شود که همزمان با اجرای این عملیات تردد خودروها از باند روبرو فراهم می شود.

روابط عمومی شرکت آبفای خوزستان ضمن عذرخواهی از مردم شریف اهواز، حفظ احتیاط و رعایت اصول رانندگی را از رانندگان در زمان اعمال این محدودیت خواستار شد.

پیش از این نیز شرکت آبفای خوزستان به منظور اجرای اتصال خط اصلی فاضلاب خیابان میهن کیانپارس به خط اصلی فاضلاب، مسیر تردد جاده ساحلی غربی محور شمال به جنوب و جنوب به شمال، حدفاصل خیابان ۹ تا بیمارستان مهر اهواز را به مدت ۷۲ ساعت از چهارشنبه ۲۵ آبان تا روز جمعه ۲۷ آبان مسدود کرده بود.

کلکتور اصلی شبکه فاضلاب درجاده ساحلی با فناوری پیشرفته حفاری توسط دستگاه های متروتونلینگ اجرا شده است که با اجرای این پروژه در منطقه کیانپارس خط اصلی خروجی فاضلاب در خیابان میهن شرقی به این کلکتور اصلی در حال اتصال است.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نمایشگاه
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار