تخریب یک باشگاه ورزشی و یک منزل مسکونی در پی انفجار گاز در دزفول

تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 فروردین 1402 | 10:49 ق.ظ
تخریب یک باشگاه ورزشی و یک منزل مسکونی در پی انفجار گاز در دزفول رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دزفول از تخریب یک باشگاه سنگ‌نوردی و یک منزل مسکونی در پی انفجار گاز شهری خبر داد. روح‌الله بهشتی‌فرد، اظهار کرد: ساعت ۶:۵۷ امروز (۳۰ فروردین‌ماه) از طریق تماس با سامانه ۱۲۵، خبر انفجار گاز شهری منزل مسکونی و یک باشگاه سنگ‌نوردی در خیابان نظامی حد فاصل خیابان قرنی […]

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دزفول از تخریب یک باشگاه سنگ‌نوردی و یک منزل مسکونی در پی انفجار گاز شهری خبر داد.

روح‌الله بهشتی‌فرد، اظهار کرد: ساعت ۶:۵۷ امروز (۳۰ فروردین‌ماه) از طریق تماس با سامانه ۱۲۵، خبر انفجار گاز شهری منزل مسکونی و یک باشگاه سنگ‌نوردی در خیابان نظامی حد فاصل خیابان قرنی و شورا اطلاع‌رسانی شد.

وی افزود: در پی این گزارش ستاد فرماندهی عملیات سریعا تیم‌های اطفای حریق و امداد و نجات ایستگاه عملیاتی شماره یک و دو را به محل حادثه اعزام و بلافاصله اقدام به آواربرداری و جست‌وجو برای پیدا کردن مصدومان حادثه کرد.

بهشتی فرد با بیان اینکه این حادثه که به علت نشت گاز شهری رخ داده است، عنوان کرد: این حادثه منجر به تخریب منزل مسکونی و باشگاه سنگ‌نوردی و همچنین مصدوم شدن شدید دو زن ۶۵ و ۳۴ ساله شد که با حضور آتش نشانان در محل حادثه سریعا اقدامات ایمنی مهیا و اقدام به آواربرداری انجام شد که در این بین مادر خانواده و مربی باشگاه را از زیر آوار بیرون آورده و به وسیله عوامل اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شدند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار