مهر و موم ۱۵ واحد مشاور املاک غیرمجاز در اهواز

تاریخ انتشار: شنبه 31 تیر 1402 | 08:24 ق.ظ
مهر و موم ۱۵ واحد مشاور املاک غیرمجاز در اهواز رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از مهر و موم ۱۵ واحد صنفی مشاور املاک  غیرمجاز در اهواز خبر داد. سرهنگ محمدحسین محمدوند اظهار کرد: طرح مشترک ساماندهی و نظارت بر مشاوران املاک توسط مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با هماهنگی مرجع قضایی و همکاری اداره مسکن و شهرسازی، سازمان […]

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از مهر و موم ۱۵ واحد صنفی مشاور املاک  غیرمجاز در اهواز خبر داد.

سرهنگ محمدحسین محمدوند اظهار کرد: طرح مشترک ساماندهی و نظارت بر مشاوران املاک توسط مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با هماهنگی مرجع قضایی و همکاری اداره مسکن و شهرسازی، سازمان صمت، بازرسان اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی به مدت دو روز در اهواز به اجرا در آمد.

وی افزود: در این راستا با راه‌اندازی گشت مشترک، ۱۵ واحد صنفی مشاور املاک غیرمجاز به دلیل رعایت نکردن ضوابط و مقررات مربوطه، نداشتن پروانه کسب، تخلف‌های صنفی و توجه نکردن به اخطاریه‌های صادره مهر و موم شدند.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۴ واحد صنفی مشاور املاک به دلیل تخلفات مختلف مهر و موم شده‌اند.

سرهنگ محمدوند با اشاره به اینکه این طرح به شهرستان‌های تابعه ابلاغ و در حال اجرا است، خاطرنشان کرد: هر واحد صنفی موظف به رعایت قوانین و مقررات مربوط به اصناف است و پلیس برابر قانون با متخلفان برخورد خواهد کرد. 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار