مصرف برق خوزستان در وضعیت قرمز

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۳ ق٫ظ
مصرف برق خوزستان در وضعیت قرمز مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با بیان اینکه خوزستان در محدوده قرمز و جزو مناطق پر مصرف برق در کشور قرار گرفته است، تصریح کرد: از همه مشترکین می خواهیم با کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق و حذف مصارف غیر ضروری، با صنعت برق برای حفظ پایداری شبکه همکاری بیشتری داشته باشند. به […]

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با بیان اینکه خوزستان در محدوده قرمز و جزو مناطق پر مصرف برق در کشور قرار گرفته است، تصریح کرد: از همه مشترکین می خواهیم با کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق و حذف مصارف غیر ضروری، با صنعت برق برای حفظ پایداری شبکه همکاری بیشتری داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ اظهار داشت: مصرف برق در کلانشهر اهواز نیز در محدوده زرد و هشدار قرار دارد و مشترکین با کاهش حداقل ۵ درصدی در مصرف، در وضعیت سبز و پایدار قرار خواهد گرفت.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته با مصرف هفت هزار و ۹۴۸ مگاوات نسبت به مصرف هفت هزار و ۴۳۶ مگاوات سال قبل، رشد ۶.۴ درصدی در مصرف رخ داده است.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان عنوان کرد: با مصرف هفت هزار و ۹۴۸ مگاوات روز گذشته برای چهارمین بار در سال جاری از پیک سال گذشته عبور کرده ایم.
دشت بزرگ با بیان اینکه مقدار پیک بار سال ۹۸ خوزستان افزایشی بوده است، گفت: مصرف برق کشور و استان در سطح بهینه نیست و باید با اصلاح الگوی مصرف حباب آن را از بین ببریم.
وی از همگان خواست تا با حذف مصارف غیر ضروری در ساعت های پیک مصرف ( ساعت ۱۳ تا ۱۷ و ۲۰ تا ۲۳)، صنعت برق استان را در این گرمای سوزان یاری کنند و زندگی همراه با آرامشی برای خود و دیگران رقم بزنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار