هفته نامه دیار نفت به جمع رسانه های خوزستان پیوست

تاریخ انتشار: شنبه 7 مارس 2020 | 21:19 ب.ظ
هفته نامه دیار نفت به جمع رسانه های خوزستان پیوست هفته نامه دیار نفت به مدیرمسئولی شهرزاد امیری از هیئت نظارت بر مطبوعات مجوز انتشار گرفت و بزودی فعالیت خبری رسمی خود را آغاز می کند. هفته نامه دیار نفت بعنوان نشریه تخصصی بخش اقتصادی خوزستان با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جمع رسانه های استان پیوست. هفته نامه دیار نفت […]

هفته نامه دیار نفت به مدیرمسئولی شهرزاد امیری از هیئت نظارت بر مطبوعات مجوز انتشار گرفت و بزودی فعالیت خبری رسمی خود را آغاز می کند.

هفته نامه دیار نفت بعنوان نشریه تخصصی بخش اقتصادی خوزستان با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جمع رسانه های استان پیوست.

هفته نامه دیار نفت در حوزه اقتصادی و در زیربخش های نفت، گاز، پتروشیمی، کشاورزی، آب، برق و صنعت فعالیت خواهد کرد.

هدف و رویکرد نشریه دیار نفت، اطلاع رسانی و پرداختن به مسائل اقتصادی و صنعتی استان است و با همکاری و مشارکت تعدادی از خبرنگاران حرفه ای در حوزه صنعت و اقتصاد استان، این رسانه تخصصی رسما شروع به فعالیت می کند.

انعکاس اخبار، رویدادها و اتفاقات صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، کشاورزی، آب، برق و انرژی های نو در سطح استان از جمله برنامه هایی است که بزودی نشریه دیار نفت به آن خواهد پرداخت.

مخاطبین برای ارتباط با تحریریه و مدیریت هفته نامه دیار نفت می توانند با شماره تماس ۰۹۳۸۹۵۴۵۷۰۰ (فضای مجازی) و پست الکترونیک Diyarenaft@yahoo.com ارتباط برقرار کنند. گفتنی است مدیرمسئول هفته دیار نفت در حال حاضر مدیر پایگاه خبری نبض شهر هم می باشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار