مدیرکل غله استان:

موجودی انبارهای گندم خوزستان تا سال آینده کافی است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۹ ق٫ظ
موجودی انبارهای گندم خوزستان تا سال آینده کافی است مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: موجودی انبارهای گندم خوزستان برای ١٢ ماه آینده کافی است و تا برداشت گندم سال آینده پاسخگو خواهد بود. امید جهان‌نژادیان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به سیلوهای موجود برای نگهداری گندم در خوزستان، اظهار کرد: در سطح استان خوزستان، هشت مرکز نگهداری ملکی، ١۵ کارخانه و […]

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: موجودی انبارهای گندم خوزستان برای ١٢ ماه آینده کافی است و تا برداشت گندم سال آینده پاسخگو خواهد بود.

امید جهان‌نژادیان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به سیلوهای موجود برای نگهداری گندم در خوزستان، اظهار کرد: در سطح استان خوزستان، هشت مرکز نگهداری ملکی، ١۵ کارخانه و ١٨ سیلوی خصوصی برای نگهداری و ذخیره‌سازی گندم وجود دارد.

وی ادامه داد: مراکز نگهداری ملکی و سیلوهای خصوصی موجود در خوزستان، همگی استاندارد هستند. برخی از کارخانه‌جات نیز سیلو  دارند و برخی ندارند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره به میزان گندم ذخیره‌سازی شده در خوزستان، افزود: در خوزستان ۶۵٠ هزار تن گندم ذخیره‌سازی شده است و متناسب با نیاز مصرف استان، از انبارها خارج خواهد شد و بخشی از آن نیز از خوزستان خارج می‌شود.

جهان‌نژادیان با بیان اینکه موجودی گندم در خوزستان مازاد بر نیاز مصرف است، گفت: موجودی انبارهای گندم خوزستان برای ١٢ ماه آینده کافی است و تا برداشت گندم سال آینده پاسخگو خواهد بود.

وی تصریح کرد: در صورت نیاز به میزان گندم بیشتر، می‌توانیم از طریق بندرهای استان خوزستان گندم وارد کنیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار