تقدیر فرماندهی نیروی انتظامی استان از شهردار اهواز در پی کسب رتبه اول در کاهش تلفات جانی در کشور

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۷ ب٫ظ
تقدیر فرماندهی نیروی انتظامی استان از شهردار اهواز در پی کسب رتبه اول در کاهش تلفات جانی در کشور با توجه به فعالیت‌های چشمگیر شهرداری اهواز در خصوص مدیریت و نظارت بر حمل‌ونقل و ترافیک شهر اهواز، فرید کریمی زاده رئیس‌پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان خوزستان با ارسال لوح تقدیری از شهردار اهواز و مجموعه مدیریت شهری تقدیر و تشکر کرد. متن پیام رییس پلیس‌راهور فرماندهی انتظامی استان خوزستان به شرح ذیل است: خدمت […]

با توجه به فعالیت‌های چشمگیر شهرداری اهواز در خصوص مدیریت و نظارت بر حمل‌ونقل و ترافیک شهر اهواز، فرید کریمی زاده رئیس‌پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان خوزستان با ارسال لوح تقدیری از شهردار اهواز و مجموعه مدیریت شهری تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام رییس پلیس‌راهور فرماندهی انتظامی استان خوزستان به شرح ذیل است:
خدمت ایمان را بر لوح جان و ضمیرهای پاک حک می‌کند و ندای فطرت را به گوش همه می‌رساند. شما نیز با پذیرش این مسئولیت نام خویش را در واژه مقدس خدمت ثبت کردید.

ارتقا و توسعه انضباط ترافیکی، کاهش چشمگیر حوادث و سوانح رانندگی و جان‌باختگان ناشی از آن و اجرای موفق برنامه‌ها و قوانین در پرتو عنایت الهی حاصل برنامه‌ریزی هدفمند، مدیریت و نظارت صحیح و همت و تلاش مضاعف شما و همکاران گرامیتان بوده که آن شهر بر اساس دستورالعمل ارزیابی عملکرد پلیس‌راهور فرماندهی انتظامی استان‌های سراسر کشور در سال هزار و چهارصد موفق به کسب رتبه اول در کاهش تلفات جانی در کشور گردیده.

بدین‌وسیله ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند و تلاش شایسته جناب‌عالی توفیقات روزافزون شما عزیزان را تحت توجهات حضرت بقیهالله‌الاعظم(عج) و پیروی از وصایای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام‌خمینی (ره) تحت زعامت حکیمانه فرمانده معظم کل قوا حضرت آیهالله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار