توربین سولار مارس در تاسیسات شرکت آغاجاری راه اندازی شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۶ ب٫ظ
توربین سولار مارس در تاسیسات شرکت آغاجاری راه اندازی شد با تلاش کارشناسان ادارات نگهداری و تعمیرات، تاسیسات تقویت فشار  و مدیریت امور فنی آغاجاری و ستاد و مشارکت بخش خصوصی توربین سولار مارس ۱۰۰ ردیف B ایستگاه تزریق گاز ۶۰۰ کرنج راه اندازی شد.  مدیر عملیات شرکت آغاجاری در این رابطه بیان کرد: در راستای بهینه سازی و تداوم تولید  و تسریع در اجرای […]

با تلاش کارشناسان ادارات نگهداری و تعمیرات، تاسیسات تقویت فشار  و مدیریت امور فنی آغاجاری و ستاد و مشارکت بخش خصوصی توربین سولار مارس ۱۰۰ ردیف B ایستگاه تزریق گاز ۶۰۰ کرنج راه اندازی شد.

 مدیر عملیات شرکت آغاجاری در این رابطه بیان کرد: در راستای بهینه سازی و تداوم تولید  و تسریع در اجرای پروژه نصب سیستم کنترل جدید  توربوکمپرسور ردیف Bایستگاه تزریق گاز ۶٠٠ کرنج تعمیر، بازسازی و راه اندازی شد.

مهندس محمد رضا گودرزی عنوان کرد: با توجه به اهمیت راه اندازی این توربین از اواخر اسفند سال ١۴٠٠ عملیات جابجایی و نصب تجهیز توسط بخش خصوصی و با همکاری تعمیرات و عملیات تقویت فشار کرنج آغاز و پس از هم محوری توربین و کمپرسور، نصب و سرویس ادوات جانبی، ادوات کنترل و حفاظت ابزار دقیق  و همچنین بررسی سیستم اعلان و اطفای حریق و کلیه اقدامات لازم، راه اندازی گردید.

مدیر عملیات بهره برداری نفت و گاز آغاجاری با اشاره به مزایای نصب این توربین در بهینه سازی مصرف برق افزود : با توجه به مصرف بیش هر یک از کمپرسورهای برقی در مجموعه کرنج، راه اندازی این توربین و جایگزینی آن با دو ردیف کمپرسور برقی موجب گردیده حدود ٨ مگاوات مصرف برق در فصول گرم سال، صرفه جویی و همچنین پایداری در نگهداشت تولید به عمل آید.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار