عضو هیات رئیسه مجلس:

وزارت کشاورزی نسبت به پرداخت مطالبات گندمکاران اقدام کند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۳ ق٫ظ
وزارت کشاورزی نسبت به پرداخت مطالبات گندمکاران اقدام کند عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات گندمکاران برخی مناطق کشور که گندم خود را تحویل داده اند هنوز پرداخت نشده و ضروری است وزارت جهاد کشاورزی نسبت به پرداخت مطالبات گندمکاران و کشاورزان اقدام کند.

 

مجتبی یوسفی، اظهار کرد: با توجه به اینکه هزینه‌ های تولید افزایش یافته است، اگر مطالبات کشاورزان پرداخت نشود، گندم کاران برای تامین هزینه‌ های فصل زراعی پیشرو دچار مشکل خواهند شد.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی کشاورزان، افزود: رفع موانع پیش روی گندم کاران و پرداخت مطالبات آن ها، در روحیه و انگیزه کشاورزان و افزایش سطح کشت محصول موثر است.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اهمیت محصول استراتژیک گندم در تأمین امنیت غذایی کشور، شناسایی مناطق مستعد کشت این محصول ضروری است.

یوسفی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در کشت محصولات استراتژیک از جمله گندم، عنوان کرد: انتظار داریم همه تصمیمات در بخش محصولات استراتژیک، به ویژه گندم برای حمایت از کشاورزان در سطح ملی قبل از فصل برداشت اتخاذ شود تا کشاورزان با کمترین دغدغه اقدام به کشت کنند.

وی بیان کرد: مطالبات گندم کاران برخی از مناطق کشور که گندم خود را تحویل داده اند هنوز پرداخت نشده و ضروری است وزارت جهاد کشاورزی نسبت به پرداخت مطالبات گندم کاران و کشاورزان، اقدام کند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار