راه‌های روستایی خوزستان تا امروز بازگشایی می‌شوند

تاریخ انتشار: دوشنبه 10 مرداد 1401 | 08:25 ق.ظ
راه‌های روستایی خوزستان تا امروز بازگشایی می‌شوند معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در حال حاضر همه محورهای اصلی و فرعی خوزستان باز هستند و تردد روان است. یوسف بهداروندی در خصوص وضعیت محورهای خوزستان پس از وقوع سیل و بارندگی ها در استان اظهار کرد: با همت همکاران، در حال حاضر همه محورهای اصلی […]

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در حال حاضر همه محورهای اصلی و فرعی خوزستان باز هستند و تردد روان است.

یوسف بهداروندی در خصوص وضعیت محورهای خوزستان پس از وقوع سیل و بارندگی ها در استان اظهار کرد: با همت همکاران، در حال حاضر همه محورهای اصلی و فرعی خوزستان باز هستند و تردد به صورت روان برقرار است.

وی با اشاره محورهای روستایی افزود: حدود ۱۹ محور از ۳۱ محور روستایی که روز شنبه مسدود شده بود، بازگشایی شده است و دیگر محورها تا امروز، دوشنبه بازگشایی خواهند شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: در منطقه دهدز، اندیکا و گتوند شاهد ریزش های پراکنده کوه بودیم که بلافاصله ریزش برداری انجام و محورها بازگشایی شد.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار