پیش‌تراکم ان‌جی‌ال ۱۰۰۰ به بهره‌برداری رسید

تاریخ انتشار: شنبه 9 اردیبهشت 1402 | 08:48 ق.ظ
پیش‌تراکم ان‌جی‌ال ۱۰۰۰ به بهره‌برداری رسید پیش‌تراکم کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ را که از جمله پروژه‌های طرح «بهسازی و احداث تأسیسات جمع‌آوری گازهای مشعل» در شرق کارون است به‌صورت ویدیوکنفرانس در سفر رئیس‌جمهوری به خوزستان افتتاح شد. پیش‌تراکم کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ دیروز (جمعه، هشتم اردیبهشت‌ماه) در سفر سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری به این استان به‌صورت ویدیوکنفرانس […]

پیش‌تراکم کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ را که از جمله پروژه‌های طرح «بهسازی و احداث تأسیسات جمع‌آوری گازهای مشعل» در شرق کارون است به‌صورت ویدیوکنفرانس در سفر رئیس‌جمهوری به خوزستان افتتاح شد.

پیش‌تراکم کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ دیروز (جمعه، هشتم اردیبهشت‌ماه) در سفر سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری به این استان به‌صورت ویدیوکنفرانس و با حضور جواد اوجی، وزیر نفت به بهره‌برداری رسید.

هزینه انجام‌شده برای تکمیل پروژه پیش‌تراکم گاز ان‌جی‌ال ۱۰۰۰ حدود ۴.۵ میلیون یورو و ۶۰۰ میلیارد ریال است که با اجرای آن روزانه حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون فوت‌مکعب خوراک پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس افزایش می‌یابد.

پیش‌تراکم گاز ان‌جی‌ال ۱۰۰۰ از جمله ۲۷ پروژه طرح «بهسازی و احداث تأسیسات جمع‌آوری گازهای مشعل» در شرق کارون است که قرارداد آن در سال ۱۳۹۷ به ارزش یک میلیارد و ۱۰۹ میلیون دلار میان هلدینگ خلیج فارس و شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب امضا شد و شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس به عنوان زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس و به‌منظور تأمین خوراک پایدار خود مجری و سرمایه‌گذار این طرح شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار