تاکید بر راه اندازی پنجره واحد دولت در خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه 2 خرداد 1402 | 08:54 ق.ظ
تاکید بر راه اندازی پنجره واحد دولت در خوزستان استاندار خوزستان :یکی از ظرفیت‌های جذب سرمایه گذار در استان راه اندازی سامانه پنجره واحد دولت است چرا که با ایجاد این سایت سرمایه گذار مسیر کوتاهتری را برای دریافت مجوز‌ها و استعلامات لازم طی می‌کند.

استاندار خوزستان در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان در محل استانداری بیان کرد: معاونت اقتصادی استانداری موظف است تا با وزارتخانه‌های مربوطه و شرکتی که وظیفه راه اندازی پنجره واحد در استان‌ها را برعهده دارد پیگیری‌های لازم را انجام دهد تا هر چه سریع‌تر این سامانه در استان ایجاد شود.

وی گفت: یکی از ظرفیت‌های جذب سرمایه گذار در استان راه اندازی این سامانه است چرا که با ایجاد این سایت سرمایه گذار مسیر کوتاهتری را برای دریافت مجوز‌ها و استعلامات لازم طی می‌کند.

حسینی محراب ادامه داد: در خوزستان تعداد استعلاماتی که برای یک سرمایه گذار صادر می‌شود باید مشابه سایر استان‌ها باشد و نباید در این بخش سختگیری بیش از حد گرفته شود.

استاندار خوزستان تاکید کرد: در صورتی که در مرکز برای کوتاه کردن استعلامات سرمایه گذاران تصمیم گیری شده است در استان نیز باید تابع این تصمیمات باشیم و از سنگ اندازی در مسیر فعالان اقتصادی جلوگیری کنیم.

وی افزود: برای جذب سرمایه گذار در خوزستان نیاز به هم افزایی و تعامل هر چه بیشتر با سرمایه گذار است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار