بازدید شهردار اهواز از روند آماده سازی مسیر شمال به جنوب زیرپل روگذر تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف

تاریخ انتشار: جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۷ ب٫ظ
بازدید شهردار اهواز از روند آماده سازی مسیر شمال به جنوب زیرپل روگذر تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف شامگاه دیروز دوم دیماه رضا امینی شهردار اهواز به همراه محمدی مشاور عمرانی از پروژه تقاطع غیر هم‌سطح شهید کجباف دیدن کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز، امینی در این خصوص گفت: هم اکنون مسیر شمال به جنوب زیر پل روگذر در حال آماده سازی و آسفالت است. شهردار اهواز در ادامه ضمن تقدیر […]

شامگاه دیروز دوم دیماه رضا امینی شهردار اهواز به همراه محمدی مشاور عمرانی از پروژه تقاطع غیر هم‌سطح شهید کجباف دیدن کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز، امینی در این خصوص گفت: هم اکنون مسیر شمال به جنوب زیر پل روگذر در حال آماده سازی و آسفالت است.

شهردار اهواز در ادامه ضمن تقدیر از اهتمام و مشارکت کلیه بخشهای مربوطه جهت تسریع در روند ساخت این پروژه عمرانی ، عنوان کرد: یکی از دغدغه ها و مطالبات مهم و اساسی شهروندان اهوازی تسریع در روند اجرای عملیات عمرانی تقاطع غیر همسطح شهید کجباف بوده است که خوشبختانه با تزریق بودجه لازم، این پروژه عمرانی با سرعت در حال انجام است و هم اکنون شاهد مراحل پایانی اتمام مسیر شمال به جنوب زیر پل روگذر این تقاطع هستیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
لوازم خانگی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار